JAUNUMS
  Kopā ar audzēkņiem saved kārtībā tehniskās apkopes un remonta punktuTehnikums
11.septembris 2019.

Šonedēļ Tehnisko zinību skolotājs Agris Šops kopā ar automehāniķu otrā kursa audzēkņiem uzsāka tīrīšanas un sakopšanas darbus vieglo automobiļu tehniskās apkopes un remonta punktā. Kā stāsta pasniedzējs, gadu gaitā uzkrātais bija pārvērtis telpas līdz nepazīšanai.


“Dzīvojot pēc principa, ka kaut kad šis viss noderēs, kabineti bija pārpildīti, veidojot šauras taciņas, kur jebkurā brīdī var pakrist, aizķeroties aiz nosviesta stūres mehānisma vai kondicionēšanas sistēmas kompresora. Piekrītu tehnikuma direktoram, ka telpām un darba vietai jābūt sakārtotiem, jārada mācību vide patīkama gan pašiem, gan jauniešiem. Ir jārāda pozitīvs piemērs, lai audzēkņiem būtu izpratne, ka darba vieta jāsakopj arī jau strādājot pie darba devēja.”

 

Skolotājs ir pārliecināts – lai tehnikums varētu pastāvēt, ir jāmainās uz labo pusi. “Paldies vēlos teikt Kristīnes Rebinovas MA18 kursa audzēkņiem par atsaucību un ieguldīto darbu apkopes un remonta punkta sakārtošanā. Paldies arī Lienei Krūmiņai par operatīvu tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu sagādi. Esmu uzsācis šīs pārmaiņas un ceru, ka kolēģi sekos, jo kārtības ieviešana būtu nepieciešama vairākās tehnikuma telpās. Lai mums kopā izdodas!”


http://www.vtdt.lv