JAUNUMS
  Bronzas florbolistiSports
12.aprīlis 2019.

Ir noslēgušās Sporta kluba AMI sacensības florbolā, kuras norisinājās gan 4.aprīlī apakšgrupās pa novadiem, gan 11.aprīlī finālā Cēsīs. Viena no apakšgrupām sacentās arī Priekuļu tehnikuma sporta zālē - ieradās Aizkraukles PV, Valmieras T, Jēkabpils AK, Smiltenes T un mājnieki. Katrai komandai bija jāizspēlē pret katru un tikai divas kvalificējās finālam. Bez zaudējumiem spēlēja Valmieras tehnikums, bet otro vietu izcīnīja Priekuļu tehnikuma florbolisti.


Pēc nedēļas Cēsu sporta kompleksā sabrauca no katra novada un Rīgas pa divām spēcīgākajām komandām - no Vidzemes Valmieras T un Priekuļu T. Kopā astoņas komandas tika sadalītas pa divām apakšgrupām, kurās bija svarīgi izcīnīt pēc iespējas augstāku vietu. Pirmo spēli pret Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolu nospēlējām pārliecinoši (8:3), pret Kandavas tehnikumu cīņa līdzīga un rezultāts 2:2. Zaudējot Rīgas Tehniskajai koledžai (5:10) un nedaudz piepalīdzot veiksmei, Priekuļu tehnikums apakšgrupā ieguva otro vietu, līdz ar to cīņa par 3. vai 4. vietu. Pretī stājās Rīgas Celtniecības koledža, kuri pirmie guva vārtus jau 30.sekundē. Pēc neliela aizvainojuma, Priekuļu tehnikuma florbolisti saņēma visus spēkus un uzvarēja pārliecinoši ar rezultātu 4:2. Mūsu skolas florbolisti valstī starp profesionālajām izglītības iestādēm izcīnīja bronzas medaļas!

Komandā spēlēja: Raivis Kaspars Skripsts, Ritvars Repuls, Rodrigo Stivriņš, Andis Kļaviņš, Edmunds Zandersons, Jānis Mantiņš, Mārtiņš Lipskis, Valdis Ezeriņš


http://www.vtdt.lv