JAUNUMS
  Centralizētais eksāmens ANGĻU VALODĀAudzēkņi
8.marts 2018.

Centralizētais eksāmens ANGĻU VALODĀ

3.kursa audzēkņiem

Rakstu daļa 13.marts (Ierašanās uz eksāmenu plkst. 9:30),

Mutvārdu daļa 13.- 15.marts (pēc saraksta).

Lai veicas!


Centralizētais eksāmens Angļu valodā

Rakstu daļa 13.martā 2018.

Eksāmena sākums plkst. 10:00

Ierašanās uz eksāmenu plkst. 9:30, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu /pase vai ID karte/

 

Norises vieta - ZĀLE

Nr.p.k

Vārds, uzvārds

Grupa

1.

EDGARS PELŠS

3 BT15

2.

VALDIS EZERIŅŠ

3 L15

3.

DĀRTA VILSONE

3 S15

4.

KRISTAPS ĻEPEŠKINS

3 BT15

5.

DĀVIS ALKSNIS

3 A15

6.

KASPARS KRŪMIŅŠ

3 D15

7.

ARMANDS LAPENASS

3 M15

8.

DAINIS DĪNS VĪTOLIŅŠ

3 A15

9.

SIGNE BORODINA

3 S15

10.

KASPARS IVANOVS

3 D15

11.

EDIJS SĒBRIŅŠ

3 A15

12.

RIHARDS IRKLIS

3 A15

13.

JĀNIS DANIELS BRANTS

3 A15

14.

MAGNUSS KRASTIŅŠ

3 D15

15.

NIKLĀVS JĀNIS AVOTIŅŠ

3 A15

16.

VALTERS SOKOLOVS

3 BT15

17.

ALEKSIS ĶUZIS

3 L15

18.

DIĀNA ŠMITE

3 E15

19.

SANTA MUCENIECE

3 L15

20.

RINALDS RŪDIS STRAUTIŅŠ

3 A15

21.

SINTIJA ZVIRBULE

3 E15

22.

LELDE KUDULE

3 E15

23.

NORMUNDS TOSUNOVS

3 A15

24.

JANA EVITA ANSPOKA

3 E15

25.

ALEKSANDRS SPRUDZĀNS

3 D15

26.

KRISTERS LĀCIS

3 BT15

27.

RALFS BULIŅŠ

3 L15

28.

IMANTS ĒVALDS BĒRZIŅŠ

3 L15

29.

ANNIJA GAVRILOVA

3 S15

30.

DIĀNA DAMBEKALNE

3 S15

31.

RIČARDS RAGŽE

3 L15

32.

JĀNIS BAUMANIS

3 L15

33.

IVO BRANTS

3 A15

34.

ELVIS KAĻVA

3 A15

35.

AGNESE DUNDE

3 E15

36.

MĀRTIŅŠ BOGDANOVS

3 M15

37.

NADĪNA STALAŽA

3 S15

38.

KRISTA ZEIDENBERGA

3 S15

39.

ANDIS DREIKA

3 A15

40.

MEGIJA KAINAIZE

3 E15

41.

EDGARS BRASLIS

3 A15

42.

ELĪNA BALODE

3 S15

43.

RALFS LEINASARS

3 L15

44.

GUNDARS KĀJIŅŠ

3 A15

45.

EGĪLS EŅĢE

3 A15

46.

AIGARS MULIS

3 A15

47.

TOMS KABLUKOVS

3 D15

48.

LINARDS BITELS

3 M15

49.

AIVIS ZAĻZIRNIS

3 BT15

50.

JĀNIS KUČINSKIS

3 BT15

51.

DANIELA ANOŠKO

3 S15

52.

OSKARS ŠULCS

3 D15

>

DĀVIS MĀLMANIS

3 D15

54.

ELVIS SPRANCIS

3 D15

55.

NIKS NEIDERS

3 A15

56.

ALEKS BISNIEKS

3 L15

57.

VITS ALEKSANDRS IVANOVS

3 D15

58.

OSKARS ČĪČA

3 A15

59.

ALVIS RUNCIS

3 A15

60.

EDIJS TUČS

3 M15

Norises vieta – VECĀ KORPUSA ZĀLE

61.

ARTŪRS KOCIŅŠ

3 L15

62.

ERNESTS MOZGA

3 M15

63.

LINDA SMILGA

3 S15

64.

EDUARDS SEKALIS

3 D15

65.

RITVARS EIHE

3 A15

66.

DĀVIS ĢĒRMANS

3 M15

67.

KASPARS STRUNGS

3 A15

68.

MAIRIS EGLĪTIS

3 M15

69.

JĀNIS MANTIŅŠ

3 L15

70.

RENĀRS BALTAISBRENCIS

3 A15

71.

MĀRTIŅŠ KRISTAPS SLUKA

3 M15

72.

MĀRTIŅŠ VĪTOLNIEKS

3 L15

73.

GUNĀRS KĀRKLIŅŠ

3 D15

74.

JĀNIS MICKEVIČS

3 A15

75.

EDUARDS REINIS HMEĻŅICKIS

3 L15

76.

NORMUNDS KAMPE

3 M15

77.

RALFS PAKLONS

3 BT15

78.

ELGARS BĒRZIŅŠ

3 A15

79.

GINTS IVANOVS

3 E15

80.

LAINE TAURIŅA

3 S15

81.

MARKUSS PUPENOKS

3 BT15

82.

JĀNIS MĀRIS RIKA

3 L15

83.

OĻEGS ASTROVS

3 BT15

84.

MĀRCIS PĒKŠĒNS

3 BT15

85.

LAURIS VĒRZEMNIEKS

3 M15

86.

JĒKABS AIZPURVS

3 D15

87.

DĒVIJS DĀVIS JEVDOKIMOVS

3 D15

88.

TOMASS KUPLIS

3 D15

89.

ATIS VALDBERGS

3 A15

90.

RENĀRS BĒRZIŅŠ

3 M15

91.

SAMANTA LAUMA SARKANE

3 E15

92.

AIVIS BOGDANOVS

3 M15

93.

AGNESE MOSKAĻENKO

3 S15

94.

HORENS POPAKULS

3 M15

 

Eksāmens ANGĻU VALODĀ

Mutvārdu daļa

 Otrdiena, 2018. gada 13. marts 

 

Intervētāja: Sandra Ganiņa                A15 kursa audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs, Lasītava

Nr.p.k.

Laiks

Vārds, uzvārds

Kurss

1.

15.30-15.40

Dāvis Alksnis

A15

2.

15.40-15.50

Jānis Daniels  Brants

A15

3.

15.50-16.00

Niklāvs Jānis Avotiņš

A15

4.

16.00-16.10

Ivo Brants

A15

5.

16.10-16.20

Andis Dreika

A15

6.

16.20-16.30

Edgars Braslis

A15

7.

16.30-16.40

Egīls Eņģe

A15

8.

16.40-16.50

Oskars Čīča

A15

9.

16.50-17.00

Ritvars Eihe

A15

Starpbrīdis 15 min

10.

17.15-17.25

Renārs Baltaisbrencis

A15

11.

17.25-17.35

Elgars Bērziņš

A15

 

Intervētāja: Tatjana Stjopkina            A15, L15 kursa audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs,  Semināru telpa

Nr.p.k

Laiks

Vārds

Uzvārds

Kurss

1.

15.30-15.40

Dainis Dīns

Vītoliņš

A15

2.

15.40-15.50

Edijs

Sēbriņš

A15

3.

15.50-16.00

Rihards

Irklis

A15

4.

16.00-16.10

Rinalds Rūdis

Strautiņš

A15

5.

16.10-16.20

Normunds

Tosunovs

A15

6.

16.20-16.30

Elvis

Kaļva

A15

7.

16.30-16.40

Gundars

Kājiņš

A15

8.

16.40-16.50

Aigars

Mulis

A15

9.

16.50-17.00

Niks

Neiders

A15

Starpbrīdis 15 min

10.

17.15-17.25

Alvis

Runcis

A15

11.

17.25-17.35

Kaspars

Strungs

A15

12.

17.35-17.45

Jānis

Mickevičs

A15

13.

17.45-17.55

Atis

Valdbergs

A15

14.

18.05-18.10

Ralfs

Buliņš

L15

15.

18.10-18.20

Artūrs

Kociņš

L15

16.

18.20-18.30

Jānis

Mantiņš

L15

17.

18.30-18.40

Eduards Reinis

Hmeļņickis

L15

18.

18.40-18.50

Jānis Māris

Rika

L15

 

 Trešdiena, 2018. gada 14. marts 

 

Intervētāja: Andris Ronis                    BT15, E15 kursu audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs, Lasītava

Nr.p.k

Laiks

Vārds

Uzvārds

Kurss

1.

9.00-9.10

Oļegs

Astrovs

BT15

2.

9.10-9.20

Jānis

Kučinskis

BT15

3.

9.20-9.30

Kristers

Lācis

BT15

4.

9.30-9.40

Kristaps

Ļepeškins

BT15

5.

9.40-9.50

Ralfs

Paklons

BT15

6.

9.50-10.00

Edgars

Pelšs

BT15

7.

10.00-10.10

Mārcis

Pēkšēns

BT15

8.

10.10-10.20

Markuss

Pupenoks

BT15

9.

10.20-10.30

Valters

Sokolovs

BT15

10.

10.30-10.40

Aivis

Zaļzirnis

BT15

11.

10.40-10.50

Jana Evita

Anspoka

E15

12.

10.50-11.00

Agnese

Dunde

E15

13.

11.00-11.10

Gints

Ivanovs

E15

14.

11.10-11.20

Anete

Jasika

E15

15.

11.20-11.30

Megija

Kainaize

E15

16.

11.30-11.40

Lelde

Kudule

E15

17.

11.40-11.50

Samanta Lauma

Sarkane

E15

18.

11.50-12.00

Diāna

Šmite

E15

Starpbrīdis 12.00 - 13.00

19.

13.00-13.10

Sintija

Zvirbule

E15

 

Intervētāja: Tatjana Stjopkina            L 15, M15, D15 kursa audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs,  Semināru telpa

Nr.p.k

Laiks

Vārds

Uzvārds

Kurss

1.

9.00-9.10

Valdis

Ezeriņš

L15

2.

9.10-9.20

Aleksis

Ķuzis

L15

3.

9.20-9.30

Santa

Muceniece

L15

4.

9.30-9.40

Imants Ēvalds

Bērziņš

L15

5.

9.40-9.50

Ričards

Ragže

L15

6.

9.50-10.00

Ralfs

Leinasars

L15

7.

10.00-10.10

Aleks

Bisnieks

L15

8.

10.10-10.20

Mārtiņš

Vītolnieks

L15

9.

10.20-10.30

Armands

Lapenass

M15

10.

10.30-10.40

Mārtiņš

Bogdanovs

M15

11.

10.40-10.50

Linards

Bitels

M15

12.

10.50-11.00

Edijs

Tučš

M15

13.

11.00-11.10

Ernests

Mozga

M15

14.

11.10-11.20

Dāvis

Ģērmans

M15

15.

11.20-11.30

Mairis

Eglītis

M15

16.

11.30-11.40

Mārtiņš Kristaps

Sluka

M15

17.

11.40-11.50

Normunds

Kampe

M15

18.

11.50-12.00

Jānis

Baumanis

L15

Starpbrīdis 12.00-13.00

19.

13.00-13.10

Lauris

Vērzemnieks

M15

20.

13.10-13.20

Aivis

Bogdanovs

M15

21.

13.20-13.30

Horens

Popakuls

M15

22.

13.30-13.40

Kaspars

Krumiņš

D15

23.

13.40-13.50

Kaspars

Ivanovs

D15

24.

13.50-14.00

Magnuss

Krastiņš

D15

25.

14.00-14.10

Aleksandrs

Sprudzāns

D15

26.

14.10-14.20

Toms

Kablukovs

D15

27.

14.20-14.30

Oskars

Šulcs

D15

28.

14.30-14.40

Dāvis

Malmanis

D15

29.

14.40-14.50

Elvis

Sprancis

D15

30.

14.50-15.00

Vits Aleksandrs

Ivanovs

D15

31.

15.00-15.10

Eduards

Sekalis

D15

32.

15.10-15.20

Jākabs

Aizpurvs

D15

33.

15.20-15.30

Dēvijs Davis

Evdokimovs

D15

Starpbrīdis 15.30-16.00

34.

16.00-16.10

Gunārs

Karkliņš

D15

35.

16.10-16.20

Tomass

Kuplis

D15

36.

16.20-16.30

Renārs

Bērziņš

M15

 

 Ceturtdiena, 2018. gada 15. marts 

 

Intervētāja: Tatjana Stjopkina                      S15 kursa audzēkņi

Norises vieta: Informācijas Centrs,  Semināru telpa

Nr.p.k

Laiks

Vārds

Uzvārds

Kurss

1.

9.00-9.10

Dārta

Vilsone

S15

2.

9.10-9.20

Signe

Borodina

S15

3.

9.20-9.30

Annija

Gavrilova

S15

4.

9.30-9.40

Diāna

Dambekalne

S15

5.

9.40-9.50

Nadīna

Stalaža

S15

6.

9.50-10.00

Krista

Zeidenberga

S15

7.

10.00-10.10

Elīna

Balode

S15

8.

10.10-10.20

Daniela

Anoško

S15

9.

10.20-10.30

Linda

Smilga

S15

10.

10.30-10.40

Laine

Tauriņa

S15

11.

10.40-10.50

Agnese

Moskaļenko

S15


http://www.pt.edu.lv