JAUNUMS
  Ēnu dienas atziņasAudzēkņi
1.marts 2018.

Šogad ēnu dienā četriem MS17grupas puišiem bija iespēja ēnot SIA INTRAC Latvija uzņēmumā Rīgā. SIA INTRAC Latvija ir zviedru uzņēmuma INTRAC Group AB meitas uzņēmums Latvijā. INTRAC Latvija ir industriālās un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un pēcpārdošanas apkalpošanas uzņēmums Latvijā. Tas ir labākais tehnikas tirdzniecības un servisa centrs Baltijā un viens no labākajiem Eiropā. Tajā ir plašas un moderni aprīkotas servisa un noliktavas telpas, kā arī ērts birojs.


Lūk, ko par redzēto pastāstīja Rinalds Vanters – "Izmēģinājām roku noliktavas kārtošanā. Uzzinājām to, cik grūti būt noliktavas pārzinim. Iepazināmies ar servisa inženiera darbu. Savu ikdienas darbu izrādīja pārdošanas speciālists. Viņš deva iespēju izmēģināt jaunākos traktorus."

Rūdis Tomiņš – "Devāmies uz Rīgu "INTRAC Latvija" galveno ofisu. Izstaigājām visas uzņēmuma telpas. Nonācām rezerves daļu uzglabāšanas telpās. Mums uzticēja sakārtot un sašķirot detaļas pa frakcijām. Servisa inženieris parādīja prezentāciju "Jaunākās tehnoloģijas lauksaimniecības mašīnbūvē." Kā pēdējo ēnojām pārdošanas vadītāju. Varējām izbraukt ar traktoriem. Un visbeidzot katram no mums pasniedza nelielu dāvaniņu."

Edgars Barkovskis – "Mums izrādīja telpas, kur atrodas darbinieki, kuri pārdod detaļas priekš specializētas tehnikas un kuri, pārdod traktorus, pacēlājus, mežizstrādes tehniku. Bijām mehāniķu nodaļā. Redzējām kā labo dažādas tehnikas un agregātus. Redzējām Harvestera simulatoru. No ēnu dienas sapratu, ka jāmācās nopietni, lai kaut ko sasniegtu. Visvairāk man patika izbraukt ar traktoru un skatīties kā labo lielas un dārgas tehnikas."

Dāvids Kļaviņš – "Mūs sagaidīja Jolanta Vārpiņa. Izrādīja uzņēmuma iekštelpas. Piedāvāja sakāŗtot noliktavu, ko mēs arī izdarījām. Kad beidzām darboties, mēs kopā ar Jolantu gājām pie Mārtiņa, kurš mums īsumā, bet detalizēti izskaidroja par jaunākajām tendencēm un aplikācijām lauksaimniecības mašīnbūvē. Mūs uzaicināja pusdienās. Pirms mēs aizbraucām, mums parādīja firmas īpašumā esošos traktorus un pat atļāva izbraukt ar vienu no tiem."


http://www.pt.edu.lv