JAUNUMS
  Skolu kartingu kausa 1.posmā Priekuļu tehnikuma komanda 2.vietāTehnikums
7.maijs 2017.

2.vietā Priekuļu Tehnikuma komanda (pilots Jānis Mantiņš);(69) - Jānis Mantiņš, Priekuļu TehnikumsAr startiem “ProKart kauss 2017” pirmajā posmā sākusies arī “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa otrā sezona, un šogad projektā piedalās jau 15 mācību iestādes. Pirmajās sacīkstes laurus plūca Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda, iegūstot gan “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa 1.vietu, gan arī finišējot uz goda pjedestāla – otrajā vietā – “ProKart kauss 2017” ieskaitē.

2.vietā Priekuļu tehnikuma komanda (pilots Jānis Mantiņš).


(68) - Gatis Gedroics-Jurago, Priekuļu Tehnikums“ProKart kauss 2017” pirmās sacīkstes norisinājās 6.maijā Madonas kartingu trasē. Pirms sacīkstēm komandām bija iespēja pārbaudīt savu kartingu tehnisko gatavību un aizvadīt kopējos treniņus. Tieši panākumi “ProKart kauss 2017” seriāla sešos posmos, kā arī tehnikas sagatavotība un atbalstītāju daudzums, noteiks “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa otras sezonas uzvarētājkomandu.

 

(68) - Gatis Gedroics-Jurago, Priekuļu TehnikumsDainars Dambergs, LMT Autosporta Akadēmijas vadītājs: “Esmu gandarīts, ka varējām paplašināt mācību iestāžu skaitu “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa projektā no 11 līdz 15 mācību iestādēm. Redzu arī, ka jaunieši ir sasparojušies un entuziasma pilni, jo no vairākām skolām šogad sacensībās piedalās pat divas komandas. Īpaši atzinīgi varu vērtēt Daugavpils Būvniecības tehnikuma komandas, kas pagājušo gadu beidza ne ar tiem labākiem rezultātiem, bet jaunieši ir centušies, gatavojušies un strādājuši, kam šogad redzam arī rezultātu - pirmā un sestā vieta Skolu kartingu kausa ieskaitē. Neapšaubāmi, priecē arī tas, ka lielākā daļa “Prokart kauss 2017” dalībnieku “TK Senior klasē” ir tieši “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa kartinga komandas.”

Tāpat LMT Autosporta Akadēmijas vadītājs atzīmēja, ka dažas komandas nebija paguvušas sagatavoties tehniskā jomā, jo nav bijis pietiekami laika, taču jaunieši rosās un jau pasūtītas visas nepieciešamās lietas, lai uzlabotu un sagatavotu savus braucamos nākamajām sacensībām.

Komandas bija atvedušas līdzi arī prāvus atbalstītāju un līdzjutēju pulkus, un kopumā varēja just vienotības un saliedētības atmosfēru. Savas komandas jaunieši atbalstīja gan trases malās, gan palīdzot praktiski.

Nākamais “ProKart kauss 2017” posms un “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa ieskaites sacīkstes notiks 20. maijā Ropažos, Sporta kompleksā “333”, tad 10.jūnijā Madonā, 15.jūlijā un 12.augustā Kandavā, bet pēdējās sacīkstes jeb 6.seriāla posms notiks 30.septembrī Smiltenē.

“ProKart kauss 2017” un “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa rezultāti 2017 pirmā posma rezultāti

Izglītības iestāde

Pilots

“ProKart kauss 2017” 1.posms

“LMT AA Skolu kartingu kauss 2017” 1.posms

PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikums

Artjoms Koževņikovs

2.vieta

1.vieta

Priekuļu Tehnikums

Jānis Mantiņš

4.vieta

2.vieta

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Rūdis Bērziņš

6.vieta

3.vieta

Priekuļu Tehnikums

Gatis Gedroics-Jurago

8.vieta

4.vieta

PIKC Rīgas Tehniskā koledža

Matīss Laizāns

13.vieta

5.vieta

PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikums

Aigars Veliks

14.vieta

6.vieta

Aizkraukles Profesionālā vidusskola

Raivis Veikšāns

15.vieta

7.vieta

Saldus novada Jaunrades centrs “Motodarbnīca”

Rainers Prūsis

17.vieta

8.vieta

Malnavas Koledža

Kristaps Magone

18.vieta

9.vieta

Siguldas novada Jaunrades centrs “Motodarbnīca”

Roberts Klinsons

19.vieta

10.vieta

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola

Kristaps Zarāns

20.vieta

11.vieta

PIKC Liepājas Valsts tehnikums

Ingus Kaņevskis

21.vieta

12.vieta

PIKC Rīgas Valsts tehnikums Krāslavas teritoriālā struktūrvienība

Sandris Lavniks

22.vieta

13.vieta

Jelgavas Amatu vidusskola

Verners Rabša

23.vieta

14.vieta

Smiltenes Tehnikums

Druvis Cīrulis

24.vieta

15.vieta

Ventspils Tehnikums

Tomass Grintāls

25.vieta

16.vieta

 

Diemžēl finālam nekvalificējās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības un viena no Smiltenes Tehnikuma komandām.

Projekts “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kauss tapis “LMT Autosporta Akadēmijai” sadarbojoties ar Latvijas Mobilo Telefonu un Latvijas Automobiļu federācijas Kartingu komisiju. Tas paredzēts tehnikumu audzēkņiem un vidusskolēniem un tā mērķis ir veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam. Lai to veicinātu, skolas saņēmušas jaunus un vienādus Itālijā ražotus sporta kartingus. Tāpat jauniešiem jau ir notikuši un vēl paredzēti semināri un treniņi Latvijā populāru autosportistu vadībā.

Visa aktuālākā informācija par augstāk minētajām sacensībām atrodama “LMT Autosporta Akadēmijas” Twitter kontā @Auto_Akademija, “Prokart” sacensību rezultāti tiešsaistē atrodami www.prokart.lv.

„LMT Autosporta Akadēmijas” ģenerālsponsors jau astoto gadu ir Latvijas Mobilais Telefons. Katra komanda – projekta dalībniece – tiek nodrošināta ar Samsung Galaxy A3 viedtālruni sociālajām aktivitātēm un projekta atspoguļošanai sociālajos tīklos. Ar eļļām un smērvielām akadēmiju apgādā Motul. Sabiedrisko attiecību atbalstu skolām nodrošina One Communications. Jau kopš pirmsākumiem projektu atbalsta arī Latvijas Automobiļu federācija.

Aktuālā informācija par LMT Autosporta Akadēmiju pieejama mājas lapā www.autoakademija.lv un sociālo tīklu kontos – Twitter: @Auto_Akademija, Instagram: Auto_Akademija, facebook.com/AutosportaAkademija un youtube.com/LMTAutosportaAkademija


http://www.vtdt.lv