JAUNUMS
  Izstāde “Pavasaris 2017”Prese
29.marts 2017.

No 6. līdz 9.aprīlim Izstāžu kompleksā Rāmava notiks 25. starptautiskā izstāde “Pavasaris 2017”, ko organizē SIA “A.M.L.” sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju.

Izstādes atklāšana: 6.aprīlī 1100, izstādi atklājot Latvijas Republikas Zemkopības ministram Jānim Dūklavam.

Izstādes mērķis ir veicināt reģionu attīstību, nodrošinot pieredzes apmaiņu un popularizējot lauksaimniecību un ar to saistītās jomas, kā arī veicinot aizvien efektīvāku saimniekošanu Latvijas laukos un mežos.


“Pavasaris 2017” ir 25. jubilejas izstāde, kura pulcēs lauksaimniecības, lopkopības, komunālās saimniecības un dārzkopības nozaru dalībniekus un interesentus.

“Pavasaris 2017” būs plašākā nozares izstāde pēdējo gadu laikā. Ik gadu izstādē “Pavasaris” piedalās vairāk nekā 300 dalībnieku un to apmeklē vairāk nekā 13 tūkstoši apmeklētāju no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citām valstīm.

Tehnika

Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt, salīdzināt un novērtēt traktorus, kombainus un dažādus agregātus. Interesentus sagaida vairāki jaunumi – uzņēmums Konekesko prezentēs CLAAS traktortehniku un citu zīmolu agregātus, Stokker Agritech aicinās novērtēt New Holland, JCB un citu tehniku. Apmeklētāju uzmanību piesaistīs arī Massey Ferguson traktori un jaunas sērijas Manitou iekrāvēji no Intrac, kā arī plašais Vaderstad, VAKS un daudzu citu uzņēmumu piedāvājums.

Aprīkojums

Tāpat interesenti varēs saņemt atbilstošākos piedāvājumus aprīkojumam un materiāliem lopkopībai, augkopībai un citām saistītām jomām. Mazāku dārzu īpašniekus priecēs plašais stādu, kociņu un košumkrūmu piedāvājums, bet veselai miesai un garam pirts meistari palīdzēs izvēlēties atbilstošāko pirti.

Zināšanas un pieredzes apmaiņa

Savukārt aktuālas zināšanas un pieredzi interesenti varēs gūt, apmeklējot seminārus un diskusijas ar nozaru pārstāvjiem. Par aktualitātēm stāstīs pārstāvji no Lauku atbalsta dienesta, SEB bankas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Zemnieku saeimas un citu organizāciju eksperti.

 

Izstādes laikā aicinām arī nogaršot un iegādāties lauku labumus mājražotāju tirdziņā, un patīkami pavadīt laiku pozitīvā atmosfērā.

Plašāka informācija – notikumu, semināru un diskusiju plānā.

No 6. līdz 9. aprīlim visi ceļi ved uz Rāmavu!

Izstādes darba laiks Ce-Se 10-17, Sv 10-15.

Uz tikšanos!

Papildus informācija: Guntis Pētersons Projektu vadītājs + 371 67 600 409 www.aml-ramava.lv


http://www.vtdt.lv