JAUNUMS
  Pedagogu pieredzes brauciens uz Tallinas tehnoloģiju skolu "Mektory"Tehnikums
23.marts 2015.

Tatjana un Sandra Tallinā3D printerisPriekuļu tehnikuma angļu valodas skolotājas Tatjana Stjopkina un Sandra Ganiņa devās pedagogu pieredzes braucienā uz Tallinas tehnoloģijas skolas "Mektory" inovācijas centru un laboratorijām. Pedagogi iepazinās ar "Samsung Digital Academy" tehnoloģiju klasi un piedalījās interaktīvā mācību stundā, izmantojot inovatīvo "Samsung" apmācību sistēmu.


Vislielāko pārsteigumu sagādāja nākotnes tehnoloģiju nodarbība "3D printēšana", kuras laikā guvām ieskatu par to, kas īsti ir 3D printeris, kādas tehnoloģijas un materiāli tiek izmantoti un visbeidzot izdrukājām nelielu 3D figūru.

Dienas pievakarē brāzmaina vēja un atsaucīgās ceļojumu aģentūras TRAVEL BIIZ vadītājas Lienes Lottes Grizānes pavadībā apskatījām Tallinas vecpilsētu, Rātslaukumu un Domkalnu. Izstaigājām Īsās un Garās Kājas ielas, izbaudījām vienas no senākās Eiropas aptiekas (pirmo reizi rakstos tā minēta jau 1422.gadā) burvību.

Paldies ceļojumu aģentūrai TRAVEL BIIZ par lieliski organizēto pedagogu pieredzes braucienu, kura laikā profesionāli bagātinājāmies un uzkrājām spēkus tālākam darbam!


http://www.vtdt.lv