PT Time Uz jauno versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16  • BN16  • EE16  • IDa16  • IDb16  • KM16  • LI16  • LM16  • MA16  • ME16  • MS16  • TE16  • UK16  
BB17  • BN17  • EE17  • ID17  • IP17  • KM17  • LI17  • LM17  • MA17  • MD17  • MS17  • TE17  • UK17  
BN18  • DA18  • DM18  • EE18  • ID18  • IP18  • KM18  • LA18  • LM18  • MA18  • MAv18  • TP18  • UK18  
BN19  • DA19  • DM19  • EE19  • ID19  • IP19  • KM19  • LM19  • MA19  • MD19  • TP19  • UK19  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas
Dienas
TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-1 • MDt19-8 • MRnef19-11 • MRnef19-9
Piektdiena
Jaunais pamatsaraksts
no .gada 0. līdz .gada 0.
Pārst.     BB17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Latvijas vēsture P.319-A.kalnietis
2 Angļu valoda P.310-A.Ronis
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
 
Pārst.     BE16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     BN16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģija L.Šķēle
2 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģija L.Šķēle
3 Patstāvīgie darbi būvdarbu tehnoloģija L.Šķēle
 
Pārst.     BN17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Būvdarbu tehnoloģija C.103-S.Sausais
2 Būvdarbu tehnoloģija C.103-S.Sausais
3 Būvdarbu tehnoloģija C.103-S.Sausais
 
Pārst.     BN18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības-1/Praktiskās mācības-2 C.darbnīcas-A.Kokle/C.darbnīcas-A.Šimanajevs
 
Pārst.     BN19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda C.203-L.Šķēle
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
 
Pārst.     DA18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
 
Pārst.     DA19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda C.306-D.Tarasova
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
 
Pārst.     DM18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Rasēšana C.209-D.Turciņa
2 Mēbeļu izgatavošanas tehnoloģija C.darbnīcas-L.Puriņš
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
 
Pārst.     DM19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda C.306-D.Tarasova
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
 
Pārst.     EE16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Patstāvīgie darbi elektroiekārtas un to apkalpošana A.Tūtere
2 Patstāvīgie darbi elektroapgāde A.Tūtere
3 Patstāvīgie darbi elektroapgāde A.Tūtere
 
Pārst.     EE17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Elektroiekārtas un to apkalpošana C.110-A.Tūtere
2 Elektroiekārtas un to apkalpošana C.110-A.Tūtere
3 Elektroapgāde C.110-A.Tūtere
 
Pārst.     EE18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Fizika C.401-M.Vītola
 
Pārst.     EE19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
 
Pārst.     ID17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Biroja tehnikas apkope un remonts P.416-J.Brakšs
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Angļu valoda P.310-A.Ronis
 
Pārst.     ID18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
 
Pārst.     ID19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda P.v.k.211--M.Bambe
2 Sports E.Dzudzilo
3 Sports E.Dzudzilo
 
Pārst.     IDa16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Biroja lietotnes P.414-N.Bumbiere
2 Datortīkli P.409-J.Joksts
3 Datortīkli P.409-J.Joksts
 
Pārst.     IDb16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Datortīkli P.409-J.Joksts
2 Datorsistēmu vadība P.416-J.Brakšs
3 Biroja lietotnes P.414-N.Bumbiere
 
Pārst.     IP17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Patstāvīgie darbi datu bāzu programmēšana I.Simkeviča
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Angļu valoda P.310-A.Ronis
 
Pārst.     IP18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Fizika C.401-M.Vītola
 
Pārst.     IP19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
 
Pārst.     KM16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Patstāvīgie darbi galdnieka darbu tehnoloģija L.Puriņš
2 Patstāvīgie darbi galdnieka darbu tehnoloģija L.Puriņš
3 Patstāvīgie darbi galdnieka darbu tehnoloģija L.Puriņš
 
Pārst.     KM17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
 
Pārst.     KM18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-L.Puriņš
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-L.Puriņš
 
Pārst.     KM19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
2 Sports K.Puriņa
3 Sports K.Puriņa
 
Pārst.     LA18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
2 Kultūraugu mēslošana P.v.k.215-S.Audere
3 Ķīmija P.126-I.Eglīte
 
Pārst.     LI16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LI17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
 
Pārst.     LM16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LM17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
 
Pārst.     LM18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
2 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
3 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
 
Pārst.     LM19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda P.137-L.Banka
2 Sports L.Banka
3 Sports L.Banka
 
Pārst.     MA16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Automobiļu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Automobiļu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Automobiļu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
 
Pārst.     MA17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MA18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-T P.021-A.Šops
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-T P.021-A.Šops
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts-T P.021-A.Šops
 
Pārst.     MA19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda P.321-S.Rakauskis
2 Sports E.Dzudzilo
3 Sports E.Dzudzilo
 
Pārst.     MAv18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MD17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MD19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Sports E.Dzudzilo
2 Sports E.Dzudzilo
3 Sports E.Dzudzilo
 
Pārst.     ME16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Patstāvīgie darbi motoru vadības sistēmu diagnostika un remonts A.Dedumets
2 Patstāvīgie darbi motoru vadības sistēmu diagnostika un remonts A.Dedumets
3 Patstāvīgie darbi motoru vadības sistēmu diagnostika un remonts A.Dedumets
 
Pārst.     MS16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MS17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Brīvlaiks
2 Brīvlaiks
3 Brīvlaiks
 
Pārst.     TE16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Patstāvīgie darbi viesu apkalpošana D.Zelča-Ločmele
2 Patstāvīgie darbi viesu apkalpošana D.Zelča-Ločmele
3 Patstāvīgie darbi viesu apkalpošana D.Zelča-Ločmele
 
Pārst.     TE17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Angļu valoda P.310-A.Ronis
2 Literatūra P.217-D.Gabriša
3 Matemātika P.306-D.Freimane
 
Pārst.     TP18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Ķīmija P.126-I.Eglīte
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
 
Pārst.     TP19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
2 Sports L.Banka
3 Sports L.Banka
 
Pārst.     UK16   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     UK17   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Arhīva darbs P.407-M.Eihentāle
2 Profesionālā angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
 
Pārst.     UK18   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Datormācība p.414-N.Bumbiere
3 Dokumentu pārvaldība P.407-M.Eihentāle
 
Pārst.     UK19   Izmaiņas - 20.septembris 2019.
1 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
2 Sports L.Banka
3 Sports L.Banka
 
http://vtdt.edu.lv