PT Time Uz jauno versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16  • BN16  • EE16  • IDa16  • IDb16  • KM16  • LI16  • LM16  • MA16  • ME16  • MS16  • TE16  • UK16  
BB17  • BN17  • EE17  • ID17  • IP17  • KM17  • LI17  • LM17  • MA17  • MD17  • MS17  • TE17  • UK17  
BN18  • DA18  • DM18  • EE18  • ID18  • IP18  • KM18  • LA18  • LM18  • MA18  • TP18  • UK18  
BN19  • DA19  • DM19  • EE19  • ID19  • IP19  • KM19  • LM19  • MA19  • MD19  • TP19  • UK19  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas
Dienas
TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Trešdiena
Jaunais pamatsaraksts
no 2020.gada 13.aprīļa līdz 2020.gada 17.aprīlim
Pārst.     BB17  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     BE16  
1 Patstāvīgie darbi lietvedība un tāmēšana I.Oša
2 Patstāvīgie darbi lietvedība un tāmēšana I.Oša
3 Patstāvīgie darbi lietvedība un tāmēšana I.Oša
4 Patstāvīgie darbi ēku inženieriekārtas I.Oša
 
Pārst.     BN16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     BN17  
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Ekonomika C.206-M.Dambītis
3 Koka konstrukcijas C.103-S.Sausais
4 Koka konstrukcijas C.103-S.Sausais
 
Pārst.     BN18  
1 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
2 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
3 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
4 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
 
Pārst.     BN19  
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Darba un darba vietas organizēšana C.103-S.Sausais
4 Darba un darba vietas organizēšana C.103-S.Sausais
 
Pārst.     DA18  
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Gleznošana C.210-E.Rasa
4 Gleznošana C.210-E.Rasa
 
Pārst.     DA19  
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sports K.Puriņa
 
Pārst.     DM18  
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Gleznošana C.210-E.Rasa
4 Gleznošana C.210-E.Rasa
 
Pārst.     DM19  
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sports K.Puriņa
 
Pārst.     EE16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     EE17  
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Ekonomika C.206-M.Dambītis
3 Sports K.Puriņa
4 Matemātika C.304-Z.Medne
 
Pārst.     EE18  
1 Rasēšana un automatizētā projektēšana C.301-L.Šķēle
2 Rasēšana un automatizētā projektēšana C.301-L.Šķēle
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
 
Pārst.     EE19  
1 Informātika C.410-N.Bumbiere
2 Informātika C.410-N.Bumbiere
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
 
Pārst.     ID17  
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
 
Pārst.     ID18  
2 Sports L.Banka
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
5 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
 
Pārst.     ID19  
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
 
Pārst.     IDa16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     IDb16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     IP17  
1 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
3 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
4 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
 
Pārst.     IP18  
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
4 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
 
Pārst.     IP19  
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
 
Pārst.     KM16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     KM17  
1 Sports K.Puriņa
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Ekonomika C.206-M.Dambītis
4 Ekonomika C.206-M.Dambītis
 
Pārst.     KM18  
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
 
Pārst.     KM19  
1 Materiālmācība C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Materiālmācība C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Informātika C.410-N.Bumbiere
4 Informātika C.410-N.Bumbiere
 
Pārst.     LA18  
1 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
2 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
3 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
4 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
 
Pārst.     LI16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LI17  
1 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
2 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
3 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
4 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
 
Pārst.     LM16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LM17  
1 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
2 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
3 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
4 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
 
Pārst.     LM18  
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
 
Pārst.     LM19  
1 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
2 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
3 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
4 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
 
Pārst.     MA16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MA17  
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Sports E.Dzudzilo
3 Automobiļu šasijas remonts P.004-R.Rusmanis
4 Automobiļu šasijas remonts P.004-R.Rusmanis
 
Pārst.     MA18  
1 Literatūra P.217-D.Gabriša
2 Literatūra P.217-D.Gabriša
3 Sports E.Dzudzilo
4 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
 
Pārst.     MA19  
1 Informātika-1/Remonta pamati-2 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Informātika-1/Remonta pamati-2 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Informātika-2/Remonta pamati-1 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
4 Informātika-2/Remonta pamati-1 P.410-Z.Dubova/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
 
Pārst.     MD17  
1 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
2 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
3 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
4 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
 
Pārst.     MD19  
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Matemātika P.306-D.Freimane
 
Pārst.     ME16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MS16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MS17  
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
 
Pārst.     TE16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     TE17  
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē P.v.k.212-L.Ozolante
4 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
 
Pārst.     TP18  
1 Datorizētās programmas ēdināšanā P.412-I.Mālniece
2 Datorizētās programmas ēdināšanā P.412-I.Mālniece
3 Matemātika P.318-D.Brakša
4 Matemātika P.318-D.Brakša
 
Pārst.     TP19  
1 Sports L.Banka
2 Ķīmija P.126-I.Eglīte
3 Ķīmija P.126-I.Eglīte
4 Ķīmija P.126-I.Eglīte
 
Pārst.     UK16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     UK17  
1 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
3 Literatūra P.217-D.Gabriša
4 Literatūra P.217-D.Gabriša
 
Pārst.     UK18  
1 Statistikas pamati P.413-I.Simkeviča
2 Statistikas pamati P.413-I.Simkeviča
3 Matemātika P.318-D.Brakša
4 Matemātika P.318-D.Brakša
 
Pārst.     UK19  
1 Sports L.Banka
2 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
3 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
4 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
 
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns