PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
16.aprīlis
Otrdiena
17.aprīlis
Trešdiena
18.aprīlis
Ceturtdiena
19.aprīlis
Piektdiena
20.aprīlis
Sestdiena
21.aprīlis

Pirmdiena
23.aprīlis
Otrdiena
24.aprīlis
Trešdiena
25.aprīlis
Ceturtdiena
26.aprīlis
Piektdiena
27.aprīlis

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - Da16
No 16.aprīļa līdz 21.aprīlim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 16.aprīlis
1 Programmēšanas pamati-2/Operētājsistēmas-1 413-I.Simkeviča/416-J.Brakšs
2 Programmēšanas pamati-2/Operētājsistēmas-1 413-I.Simkeviča/416-J.Brakšs
3 Programmēšanas pamati-2/Operētājsistēmas-1 413-I.Simkeviča/416-J.Brakšs
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 17.aprīlis
1 Programmēšanas pamati-1/Operētājsistēmas-2 413-I.Simkeviča/416-J.Brakšs
2 Programmēšanas pamati-1/Operētājsistēmas-2 413-I.Simkeviča/416-J.Brakšs
3 Programmēšanas pamati-1/Operētājsistēmas-2 413-I.Simkeviča/416-J.Brakšs
4 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 18.aprīlis
1 Operētājsistēmas-T 416-J.Brakšs
2 Fizika a 410-K.Rebinova
3 Sports E.Dzudzilo
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 19.aprīlis
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Sports E.Dzudzilo
4 Literatūra 217-M.Lībiete
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 20.aprīlis
1 Angļu valoda-1 307-S.Ganiņa
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
4 Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa
  Pārst.     Sestdiena,  2018.gada 21.aprīlis
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Operētājsistēmas-T 416-J.Brakšs
No 23.aprīļa līdz 27.aprīlim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 23.aprīlis
1 Patstāvīgie darbi literatūra M.Lībiete
2 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
3 Literatūra 217-M.Lībiete
4 Matemātika 306-D.Freimane
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 24.aprīlis
1 Fizika-1/Operētājsistēmas-2 211-I.Pavelko/416-J.Brakšs
2 Angļu valoda-1/Operētājsistēmas-2 307-S.Ganiņa/416-J.Brakšs
3 Angļu valoda-2/Operētājsistēmas-1 307-S.Ganiņa/416-J.Brakšs
4 Fizika-2/Operētājsistēmas-1 211-I.Pavelko/416-J.Brakšs
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 25.aprīlis
1 Angļu valoda-1 307-S.Ganiņa
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Fizika a 410-K.Rebinova
4 Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 26.aprīlis
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Sports E.Dzudzilo
4 Konsultācijas eksāmenam datoru uzbūva 416-J.Brakšs
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 27.aprīlis
1 Patstāvīgie darbi eksāmenam
2 Patstāvīgie darbi eksāmenam
3 Patstāvīgie darbi eksāmenam
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns