Priekuļi
Cēsis
Pirmdiena
    23. novembris 2020.
Vārda diena šodien: Zigrīda, Zigfrīda un Zigrīds
Rīt: Velta un Velda
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Ar jauniešiem tiekas Latvijas Jauno Zemnieku Kluba pārstāvesAudzēkņi
25.oktobris 2019.

Ceturtdien tehnikumā viesojās Latvijas Jauno Zemnieku Kluba pārstāves Lāsma Lapiņa un Laila Siliņa, lai pastāstītu topošajiem augkopības tehniķiem par plašajām iespējām, ko dod dalība kluba aktivitātēs. Jaunietes pastāstīja par biedrības mērķiem un uzsvēra, ka kluba pamatuzdevums ir veicināt jauniešu atgriešanos vai palikšanu saimniekot laukos.Lāsma un Laila dalījās personiskajā pieredzē par to kā un kāpēc viņas ir nokļuvušas Jauno Zemnieku Klubā, kā arī uzsvēra izglītības sniegtās priekšrocības un tālākizglītības iespējas, lai darbotos laukos, jo, lai turpmāk jaunie lauksaimnieki varētu saņemt atbalstu saimniecības attīstībai, izglītībai būs būtiska nozīme.

Meitenes uzsvēra, ka viena no būtiskām aktivitātēm, ko veic kluba biedri, ir jauniešu, tieši jaunās paaudzes lauksaimniecībā interešu pārstāvniecība lēmējinstitūcijās, dalību dažādās darba grupās un sanāksmēs, kur tieši jauniešiem ir iespēja paust savu viedokli un redzējumu par to kādiem jābūt laukiem un lauksaimniecības biznesam tuvākajā nākotnē Latvijā.

Paralēli šim biedrības uzdevumos ietilpst sniegt jauniešiem zināšanas par lauksaimniecības nozari un jaunumiem tajā, motivēt jauno paaudzi darbam laukos, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt jauniešu iniciatīvas un iespējas līdzdarboties lēmumu pieņemšanā.

Tāpat viena no priekšrocībām, esot tās biedram, ir iespēja piedalīties starptautiskos projektos, pasākumos un doties pieredzes apmaiņas braucienos uz ārvalstīm, vienlaicīgi realizējot savas idejas.

Biedrības pārstāves arī nedaudz pastāstīja par Latvijas Lauksaimniecības universitātes studiju programmām lauksaimniecībā un studentu dzīvi Jelgavā.

Paldies skolotājai Sarmītei Audere par tikšanās organizēšanu!


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin