Priekuļi
Cēsis
Trešdiena
    5. augusts 2020.
Vārda diena šodien: Osvalds un Arvils
Rīt: Askolds un Aisma
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Audzēknis ar fotodarbiem piedalās izstādē Cēsu klīnikāAudzēkņi
3.oktobris 2019.

“Jau no mazām dienām fotogrāfija un fotografēšana ir ar mani saistīta – manai mammai ļoti patīk fotografēt. Vēlāk, kad paaugos, nopietnākus fotoaparātus man sāka uzticēt opis – kopīgi bildējām un bijām priecīgi, kad sanāca skaisti foto,” stāsta Rūdolfs.Pāris gadus atpakaļ Rūdolfs uzzinājis, ka Cēsīs notiks foto kursi, kurus organizē fotogrāfe Karīna Jurciņa. Viņš devies uz tiem, jo bijusi vēlēšanās iemācīties fotografēt jau nopietnākā līmenī. Kursus vadījis pasniedzējs Raimonds Liepiņš jeb plašāk zināms kā Daimonc un piedalījās arī fotogrāfe Ilze Kārkliņa un Sintija Cērpiņa, ar kuriem tagad kopā veidota izstāde Cēsu klīnikā. “Kursos sākumā ar pārējiem dalībniekiem mums bija visai lietišķas attiecības, bet kursa beigās visi pieci jau bijām kļuvuši par draugiem. Mēs esam lieliska komanda! Kopā realizējam dažādus projektus, piedalāmies foto plenēros, svinam svētkus un rīkojam tikšanās. Mēs viens otru uzmundrinām un iedvesmojam pieņemt arvien jaunus izaicinājumus,” stāsta Rūdolfs.  

 

Tā kopā darbojoties, arī radusies doma par izstādi Cēsu klīnikā. Kopīgi lemts, ka katrs no mums izstādē varētu rādīt divas savas fotogrāfijas. “Es izstādē vēlējos parādīt divas savas rakstura šķautnes – nopietno un emocionālo, tādēļ kopā ar Karīnu atlasījām fotogrāfiju ar modeli, kura dod buču zirgam un modeli pie tilta,” skaidro fotogrāfs.

 

Jautāts par izstādes organizatorisko pusi, jaunietis stāsta, ka organizēšana noritējusi raiti un visi dalībnieki aktīvi iesaistījušies. Katram bijis savs uzdevums. Rūdolfa uzdevums esot bijis iegādāt karnīzes, taču pārdevēja apgalvojusi, ka to nav, taču beigās ar komandas atbalstu arī tās veiksmīgi sagādātas. Lielāka spriedze bijusi vien pašās pēdējās dienās pirms atklāšanas.

 

“Šī ir mana pirmā izstāde kopā ar lielākiem nozares māksliniekiem, taču esmu gandarīts par iespēju piedalīties!”, atklāj jaunietis.

 

Izstāde būs apskatāma līdz pat novembra beigām Slimnīcas ielā 9, Cēsu klīnikas 1.stāva gaitenī pie aptiekas.

 

 


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin