Priekuļi
Cēsis
Trešdiena
    5. augusts 2020.
Vārda diena šodien: Osvalds un Arvils
Rīt: Askolds un Aisma
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Pasniedzēju pieredzes apmaiņas brauciens uz SCANIA rūpnīcu ZviedrijāPasniedzēji
25.septembris 2019.

Septembra sākumā tehnikuma skolotājs Sentis Ķezis kopā ar citu profesionālo izglītības iestāžu tehnisko zinību pasniedzējiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas piedalījās pieredzes apmaiņas braucienā uz SCANIA rūpnīcu Zviedrijas pilsētā Sēdertāljē (Södertälje).Pasniedzējiem bija iespēja aplūkot SCANIA šasijas un motora ražotni, iepazīties ar uzņēmuma pamatvērtībām un jaunākajiem risinājumiem ilgtspējīgākai nākotnei. Tāpat mācībspēki viesojās SCANIA muzejā, kur aplūkoja eksponātus, ar kuriem uzņēmums lepojas no tālā 1891. gada, kad tika dibināts. Dienai noslēdzoties, uzņēmuma pārstāvji bija sagādājuši iespēju izmēģināt jaunās paaudzes kravas automašīnu un autobusu vadīšanu SCANIA DEMO centra slēgtajā trasē. Transportlīdzekļus bija iespējams testēt dažādos režīmos un apstākļos.

Ar uzņēmumu SCANIA Latvia Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumam ir ilggadēja sadarbība. Audzēkņi ir gan braukuši mācību ekskursijās uz Rīgas un Valmieras filiālēm, gan mācījušies praktiski uz vietas uzņēmumā. Un vienmēr mūsu audzēkņi ir saņēmuši pozitīvas atsauksmes no SCANIA pārstāvjiem. Tas arī iedrošina motivēt jauniešus no automehāniķu un autodiagnostiķu programmām jau no pirmajiem kursiem doties praksē uz SCANIA centriem, kur ir iespēja iepazīt sakārtotu darba vidi, iegūt padziļinātas zināšanas un praktiskās iemaņas, papildus tam, ko iespējams apgūt tehnikumā.

Arī skolas tehnisko zinību pasniedzēji apmeklē SCANIA Baltijas mācību centru, lai papildinātu savas zināšanas un uzzinātu par nozares aktualitātēm. Uzņēmums iepriekš ir devis savu artavu tehnikuma tehniskās bāzes uzlabošanā.

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums pateicas SCANIA Latvia pārstāvjiem Lailai Pērkonei un Jānim Rosickim par ielūgumu, pasākuma organizēšanu un atbalstu visas dienas garumā.


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin