Priekuļi
Cēsis
Svētdiena
    20. septembris 2020.
Vārda diena šodien: Ginters, Marianna un Guntra
Rīt: Modris, Matīss un Mariss
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Uzvar Darītājs!Tehnikums
21.maijs 2019.

No 7.maija līdz 10.maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala norisinājās profesionālās meistarības konkurss „SkillsLatvia 2019”. Konkursā kopumā sacentās 129 dalībnieki 19 dažādos prasmju konkursos. Divu dienu garumā konkursanti demonstrēja savas prasmes, veicot nozares ekspertu sastādītus darba uzdevumus ar max vērtējumu 100 punkti.

Šogad PT konkursā pārstāvēja trīs puiši - Ernests (M15), Kristaps (Bt15) un Mārtiņš (Da16). Varam būt lepni ar saviem puišiem, jo divi no viņiem ieguva godalgotas vietas.Vislielākais lepnums mums noteikti ir par Ernestu, jo tieši viņam izdevās kāpt uz visaugstākā pjedestāla pakāpiena un kļūt par savas nozares labāko jauno profesionāli „Smago spēkratu remonts un apkope” prasmju konkursā un iegūt godalgoto pirmo vieto. Divu dienu garumā laureāts veica 6 dažādus uzdevumus 12 stundu garumā, kopvērtējumā iegūstot 81,50 punktus un aiz sevis atstājot Smiltenes tehnikuma (73,50 p.) un Kandavas lauksaimniecības tehnikuma (59 p.) un citu tehnikuma konkursantus. Ernestam vislabāk veicās „Tehniskās dokumentācijas meklēšana, izmantojot web datu bāzes”, „Traktoru hidrosistēmas pārbaude”, „Motora defektācija un remonts” u.c.. Paldies, protams, jāsaka pasniedzējiem un prakses vietai „Konekesko”, kas snieguši konkursantam nepieciešamās zināšanas un prasmes. Vislielāko atzinību, protams, ir pelnījis pats Ernests, jo pateicoties viņa mērķtiecībai, vēlmei izzināt, attīstīt un pilnveidot savas prasmes viņu ir novedušas pie šīs uzvaras.

Bronzas medaļu jeb 3. godalgoto vietu ieguva Kristaps, kurš pārstāvēja nomināciju „Flīzēšana”. Tikai 0,33 punktu pārsvars pār konkurentu Kristapam ļāva iekļūt pirmajā trijniekā. Mūsu konkursants pirmajā dienā uzdevumu iesāka pārliecinoši, bet neliela kļūme veica darba ritmā savas korekcijas, līdz ar to, iesākoties otrajai dienai, šķita, ka Kristapam neizdosies paveikt uzdoto uzdevumu. Bet Kristapa iekšējais miers un apņemšanās palīdzēja sasniegt mērķi un tikt pie iegūtās uzvaras. Paldies pasniedzējam par sniegtajām zināšanām un sagatavošanu konkursam.

Mārtiņš, kurš pārstāvēja nomināciju „Datortīklu administrēšana” kopvērtējumā ieguva 4.vietu. Konkursa laikā Mārtiņam divu dienu laikā bija jāveic 23 dažādi uzdevumi 14 stundu laikā. Pieredze ir gūta, atliek vien papildināt savas zināšanas un prasmes, lai pieteiktu sevi konkursam jau nākamajā gadā un iegūtu kādu no godalgotajām vietām. Paldies Inesei S. par Mārtiņa zināšanu un prasmju pilnveidošanu.

Plašāku informāciju par konkursu var atrast viaa.gov.lv

Uzvar darītājs!


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin