Priekuļi
Cēsis
Otrdiena
    17. septembris 2019.
Vārda diena šodien: Vera, Vaira un Vairis
Rīt: Liesma, Elita un Alita
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Ekskursija „(..) pasaule, kurā man jābūt.”Tehnikums
21.maijs 2019.

20.maijā projekta Latvijas Skolas soma ietvaros AD17 grupas audzēkņi (topošie autodiagnostiķi), latviešu valodas - literatūras skolotāja Dace Gabriša un audzinātāja Tatjana Stjopkina devās uz Rīgu izpētīt, ko domājis Imants Ziedonis, rakstot dzejoli„Stūre” rindu „(..) pasaule, kurā man jābūt,” un kā tā atbalsojas 21.gs.Ekskursiju sākām ar Rīgas motormuzeju, profesionālai ievirzei nozīmīgu apskates vietu, kur ne tikai skatījām, novērtējām auto un moto attīstības vēsturi Latvijas un pasaules mērogā, bet arī interaktīvi darbojāmies līdzi, atklājot attieksmju maiņu pret novatorām idejām, zinošiem prātiem un izveicīgu izpildījumu.

Tālāk mūsu ceļi veda uz alternatīvu literatūras mācību stundu Imanta Ziedoņa klasē, Izlaušanās istabu, kuras mērķis – iepazīstināt ar Imanta Ziedoņa personību un daiļradi, šķetinot apslēptas mīklas īpaši veidotās istabās, pēc iespējas ātrāk izkļūstot no šīm telpām, apliecinot, cik nozīmīga ir savstarpēja sadarbība, izglītība un pieredze.

Noslēgumā ielūkojāmies un sajutām Latvijas Nacionālās bibliotēkas svarīgumu, meklējot atbildes orientēšanās spēlē, saprotot, ka bibliotēka var būt ne tikai Latvijas Kultūras kanona, valsts simtgades, pasaules šī brīža aktualitāšu glabātāja un sniedzēja, bet arī aizraujoša vieta, kur iepazīt sevi un savu devumu pasaulei!

Mums katram radās sava atziņa par „(..) pasauli, kurā man jābūt, ” bet tās visas vieno – ka mums jābūt tieši šeit, tagad un jāpilnveidojas!


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook   Twitter   draugiem.lv

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: priekulu.tehnikums@pt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin