Priekuļi
Cēsis
Svētdiena
    29. novembris 2020.
Vārda diena šodien: Ignats un Virgīnija
Rīt: Andrievs, Andrejs un Andris
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Traktordiena 2019Tehnikums
18.maijs 2019.

18.maijā netālu no Bauskas, zemnieku saimniecības “Eriņi” saimnieka Andra Grantiņa TRAKTORDIENAI 2019 atvēlētajos laukos notika Latvijas profesionālo skolu audzēkņu meistarības konkurss traktoru vadīšanā. Konkursā piedalījās 15 audzēkņi no Kandavas, Cīravas, Saulaines, Malnavas, Ogres un Priekuļiem.Konkursu atklāja Zemkopības ministrijas Parlamentārais sekretārs Jānis Grasbergs. Viņš īpaši uzsvēra savulaik Priekuļos iegūtās lauksaimniecības tehnikas mehāniķa profesionālās prasmes un konkursa dalībniekiem vēlēja ne vien veiksmi sacensībās, bet arī pacietību, turpinot mācības un būvējot stiprus pamatus savai darba dzīvei.

Jaunieši sacentās veiklības braucienos ar piecu firmu traktoriem: Deutz Fahr, Massey Ferguson, John Deere, ZETOR un Case. Sacensības tiesāja profesionālo skolu tehnisko priekšmetu skolotāji, bet trasi kārtībā uzturēja audzēkņi. Priekuļu tehnikuma tiesnesis bija Vitauts Kriškalns un trases kārtībnieks Mairis Dambis-Kļaviņš ML16. Saule karsēja, daudzie spēkrati nodrošināja nezūdošu putekļu mākoni, puiši koncentrējās precizitātei un ātrumam, tiesneši kritiski vērtēja un noslēgumā vairakkārt rūpīgi pārskaitīja ciparus.

Mūsu audzēkņiem šodien izdevās parādīt savu meistarību - trešā vieta Agrim Mārtiņam Caunem ML16, bet pārliecinoši labākais rezultāts Dāvim Brokam ML16! “Šie ir tie cilvēki, kuri jau tagad veido Latvijas lauksaimniecības nākotni!” – tā par konkursa laureātiem teica Radio Skonto ētera personība Valdis Melderis. No sirds piekrītu un apsveicu ar panākumiem, konkursa sekretāre un Lauksaimniecības MK vadītāja Sarmīte Audere.

 

 


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin