JAUNUMS [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Da16 grupa uzvar Priekuļu tehnikuma florbola čempionātāSports
17.maijs 2018.

Pēc 4 nedēļu ilgas turnīra norises ir noskaidrotas Priekuļu tehnikuma labākās florbola komandas. Kopā bija pieteikušās 8 vienības un sadalītas 2 apakšgrupās. Par godalgotajām vietām cīnījās Da16, Db16 un P17 grupas. Diemžēl A15 grupas puiši uz finālsacensībām neieradās, līdz ar to izcīnīta 4.vieta. Pirmā kursa P17 puišiem arī lielisks sasniegums, izcīnīta 3.vieta. Komandā spēlēja: Mārtiņš Ervīns Brants, Matīss Markuss Zariņš, Nauris Tiltiņš, Guntis Sakne, Raivis Ilva un Niks Ķuzis.

Cīņa par 1.vietu bija ļoti spraiga un aizraujoša. Katrā komandā spēlēja viens spēlētājs no skolas florbola izlases. Pēc pirmā nospēlētā puslaika rezultāts uz tablo rādīja 2:2, kaut spēles sākumā vadībā bija izvirzījušies Da16 ar rezultātu 2:0. Otrajā puslaikā notikumi risinājās līdzīgi. Vispirms vārtus guva Da16 (3:2) un drīz vien izlīdzināja Db16 (3:3). Tomēr dažas minūtes pirms beigām Da16 izvirzījās vadībā ar 4:3 un spēja to noturēt līdz spēles beigām.

Db16 grupa ieguva 2.vietu, komandā spēlēja: Edmunds Zandersons, Kristers Zutis, Ainārs Breidaks, Salvis Borisovs, Henrijs Lērme, Dāvids Dulbe.

Priekuļu tehnikuma čempioni - Da16 grupa. Raivis Kapsars Skripsts, Reinis Šmits, Rūdolfs Zušmanis, Edgars Eizentāls, Edmunds Miščenko, Ralfs Jansons, Nauris Gruzdiņš.