Priekuļi
Cēsis
Trešdiena
    15. jūlijs 2020.
Vārda diena šodien: Egons, Egmonts, Egija, Henriks un Heinrihs
Rīt: Hermīne un Estere
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Priekuļu tehnikums iegūst 2.vietu Skolu kartinga kausāTehnikums
11.decembris 2017.

Beigusies „LMT Autosporta akadēmijas” (LMT AA) Skolu kartingu kausa otrā sezona, kurā sacentās 15 mācību iestāžu un jauniešu jaunrades centru kartingu komandas no visas Latvijas. Par izciliem sportiskiem rezultātiem komandas saņēma īpašus LMT AA kausus. Šajā kategorijā 1. vietu ieguva Daugavpils Būvniecības tehnikums, 2. vietu – Priekuļu tehnikums, bet 3. vietu – Saldus Bērnu un jaunatnes centrs. Saldus Bērnu un jaunatnes centrs ieguva arī apbalvojumu par vislabāk sagatavoto tehniku, bet Daugavpils Būvniecības tehnikums – par profesionālāko komunikāciju.Par sezonas kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda, savukārt 2. vietu izcīnīja Saldus Bērnu un jaunatnes centra komanda, bet 3. vietu ieguva Rīgas Tehniskās koledžas komanda.

Nosakot sezonas kopvērtējuma uzvarētāju, tika ņemti vērā vairāki kritēriji – komandu sportiskais rezultāts, kartingu tehniskā sagatavotība sacensībām, līdzjutēju atbalsts, kā arī tas, kā komandas sevi prezentēja visas sezonas garumā gan sacensību laikā, gan sociālajos medijos.

„LMT Autosporta akadēmijas” vadītājs Dainars Dambergs: „Man ir patiess gandarījums par šīs sezonas rezultātiem. Mūsu komandas parādīja ļoti labu sniegumu, konkurējot gan savā starpā, gan piedaloties „ProKart kauss 2017” ieskaitē „TK-Senior” klasē. Patīkami bija redzēt, ka jaunpienācēji, skolas, kas tikai šogad sāka dalību LMT AA Skolu kartingu kausā, ļoti veiksmīgi un ātri iekļāvās projektā un uzrādīja arī teicamus sportiskos rezultātus. Ja salīdzina ar pagājušo gadu, kad komandas spēra pirmos soļus šajā sporta veidā un bija jāiepazīstas ar sacensību kārtību un norisi, šogad varēja vērot interesantu un aizraujošu skolu sacensību sportiskajā jomā. Tāpat gandarī, ka skolas ir ļoti atbalstošas un vēlas turpināt dalību projektā, kā arī jaunieši, kuri iesaistījās pirmajā sezonā, turpina dalību arī tagad. Tas nozīmē, ka ir interese un vēlme kaut ko darīt šajā sporta veidā, lai gan tas ir laikietilpīgi un nebūt ne vienkārši. Turklāt, sakoties otrajai sezonai, vairākas skolas bija atvērušas kartingu sekcijas un sacensībās startēja ar diviem kartingiem. Savukārt, beidzoties sezonai, par atsevišķu sekciju izveidi runā jau teju visas skolas.”

Dainars Dambergs arī atzina, ka jaunieši ir atvērti inovācijām un ar entuziasmu uztvēra iespēju nākamgad startēt ar elektrokartingiem, lai gan esošo kartingu pārbūve par videi draudzīgiem būs laika, darba un finanšu ietilpīgs process.

LMT AA Skolu kartingu kausa otrajā sezonā piedalījās 15 komandu, kurām bez maksas tika piešķirti Itālijā ražoti „Gold Kart” sporta kartingi dalībai sacensībās un treniņos Latvijas teritorijā. Projekta galvenais mērķis – veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam.

Projekts „LMT Autosporta akadēmijas” Skolu kartingu kauss tapis, LMT Autosporta akadēmijai sadarbojoties ar „Latvijas Mobilo telefonu” un Latvijas Automobiļu federācijas Kartingu komisiju. Tas paredzēts tehnikumu audzēkņiem un vidusskolēniem, un tā mērķis ir veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam. Lai to veicinātu, skolas saņēmušas jaunus un vienādus Itālijā ražotus sporta kartingus. Jauniešiem jau ir notikuši un vēl paredzēti semināri un treniņi Latvijā populāru autosportistu vadībā.

Visa aktuālākā informācija par iepriekš minētajām sacensībām atrodama „LMT Autosporta akadēmijas” „Twitter” kontā @Auto_Akademija, „Prokart” sacensību rezultāti tiešsaistē atrodami www.prokart.lv.

„LMT Autosporta akadēmijas” ģenerālsponsors jau astoto gadu ir „Latvijas Mobilais telefons”. Katra komanda – projekta dalībniece – tiek nodrošināta ar „Samsung Galaxy A3” viedtālruni sociālajām aktivitātēm un projekta atspoguļošanai sociālajos tīklos. Ar eļļām un smērvielām akadēmiju apgādā „Motul”. Sabiedrisko attiecību atbalstu skolām nodrošina „One Communications”. Jau kopš pirmsākumiem projektu atbalsta arī Latvijas Automobiļu federācija.

Aktuālā informācija par LMT Autosporta akadēmiju ir pieejama mājaslapā www.autoakademija.lv un sociālo tīklu kontos – „Twitter: @Auto_Akademija, „Instagram”: Auto_Akademija, facebook.com/AutosportaAkademija un youtube.com/LMTAutosportaAkademija

„LMT Autosporta akadēmijas“ „Skolu kartingu kausa 2017” dalībnieki:

• PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikums

• Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola

• Jelgavas Amatu vidusskola

• Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

• Malnavas koledža

• PIKC Liepājas Valsts tehnikums

• Priekuļu tehnikums

• PIKC Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas teritoriālā struktūrvienība

• PIKC Rīgas Tehniskā koledža

• Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība

• Smiltenes tehnikums

• Siguldas novada Jaunrades centra „Motodarbnīca” • Ventspils tehnikums

• Saldus Bērnu un jaunatnes centrs

• Aizkraukles Profesionālā vidusskola


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin