Priekuļi
Cēsis
Otrdiena
    11. augusts 2020.
Vārda diena šodien: Olga, Zita, Liega un Zigita
Rīt: Vizma un Klāra
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Skolu kartingu kausa 4.posmāTehnikums
14.augusts 2017.

12.augustā Kandavas kartodromā priekšpēdējā šīs sezonas “LMT Autosporta Akadēmijas” (LMT AA) Skolu kartingu kausa posmā lielisku rezultātu uzrādīja Saldus BJC komanda ar Edgaru Pavāru pie kartinga stūres. Stabils sniegums visu braucienu laikā, sākot ar kvalifikāciju un līdz pat finālam, Edgaram ļāva izcīnīt pirmo vietu LMT AA Skolu kartinga kausa ieskaitē un trešo vietu “ProKart kauss 2017” TK Senior klases ieskaitē.

Otro un trešo vietu LMT AA Skolu kartinga kausa 4.posmā ieņēma Priekuļu tehnikuma komanda ar pilotu Jāni Mantiņu un Rīgas Tehniskās koledžas komanda ar pilotu Henriju Jaunslavieti. Savukārt “ProKart kauss 2017” 5.posma ieskaitē abas komandas ieņēma 7. un 8.vietu.Noslēdzoties LMT AA Skolu kartinga kausa priekšpēdējam posmam, ir notikušas izmaiņas arī sacensību kopvērtējumā. Līdera pozīcijas zaudēja Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda, paliekot otrajā vietā, un par jauno sacensību līderi kļuva šīs sezonas galvenais daugavpiliešu konkurents - Priekuļu tehnikuma komanda. Savukārt labais rezultāts, ko Kandavas kartodromā uzrādīja Saldus BJC komandai, ļāva tai sacensību kopvērtējumā pakāpties uz trešo vietu un pretendēt uz goda pjedestālu.

Dainars Dambergs, LMT “Autosporta Akadēmija” vadītājs: “Šoreiz komandām nebija viegli karstā laika dēļ. Sacensībās piedalījās daudz dalībnieku un tās izvērtās pietiekami ilgas. Tomēr varu teikt, ka mūsu puiši turējās labi. Īpaši prieks par Saldus BJC komandu. Viņi ir jaunpienācēji, bet sacensībām gatavojas ļoti nopietni - komanda darbojas saskaņoti, ir piesaistīti labi mehāniķi, kas neapšaubāmi attaisnojas. Ņemot vērā, ka šis bija priekšpēdējais sacensību posms, var jau prognozēt, kāds būs vietu sadalījums pēc pēdējā posma. Šobrīd izskatās, ka par pirmo vietu var cīnīties trīs - Priekuļu tehnikuma, Daugavpils Būvniecības tehnikuma un Saldus BJC - komandas, bet uz pjedestālu kopumā, ja nākamās sacensības būs veiksmīgs, var pretendēt vēl trīs komandas, kuras šobrīd ir ārpus pirmā trijnieka.”

Nākamais un noslēdzošais “ProKart kauss 2017” posms un pēdējās “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa ieskaites sacīkstes notiks 30.septembrī Smiltenē. Tur arī tiks noskaidrots uzvarētājs!


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin