Priekuļi
Cēsis
Pirmdiena
    21. septembris 2020.
Vārda diena šodien: Modris, Matīss un Mariss
Rīt: Mārica, Maigurs un Māris
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Ministru prezidents apsveicis Eiropas lielākā jauno profesionāļu meistarības konkursa laureātusTehnikums
24.aprīlis 2017.

Ministru prezidents Māris Kučinskis 19.aprīlī sveica Eiropas jauno profesionāļu meistarības konkursa EuroSkills 2016 Latvijas komandas dalībniekus, kuri 2016. gada konkursā Gēteborgā, Zviedrijā no 30. novembra līdz 4. decembrim guvuši izcilus panākumus.

EuroSkills ir Eiropas lielākais un prestižākais jauno profesionāļu meistarības konkurss, kas notiek kopš 2008. gada. Konkursa mērķis ir veicināt Eiropas valstu sasniegumus jauniešu profesionālajā izglītībā, celt profesiju, profesionālās izglītības un valsts prestižu, demonstrēt un godināt Eiropas talantīgāko jauniešu meistarību.Latvija konkursā piedalījās piekto reizi ar 12 jauniešu komandu, kuri valsti pārstāvēja 10 dažādās profesijās. EuroSkills pulcēja 28 valstu un 35 profesiju pārstāvjus no visas Eiropas. Kopumā konkursā piedalījās 500 profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi un absolventi.

Latvijas komandas dalība konkursā EuroSkills sniegusi jauniešiem iespēju ne tikai gūt personīgus panākumus, bet arī prezentēt savas valsts profesionālās izglītības kvalitāti, salīdzināt profesionālās kompetences, sekmēt konkurētspēju, vairot profesionālās izglītības popularitāti un pievilcību.

Ministru prezidents Latvijas izcilākajam jaunajam profesionālim, lauksaimniecības tehnikas mehāniķim- bronzas medaļas ieguvējam Krišjānim Jurānam (Priekuļu tehnikums) pasniedza Ministru kabineta Diplomu.

Ministru kabineta Diplomu saņēma arī Priekuļu tehnikuma skolotājs Andris Tilaks un nozares speciālists, eksperts Jānis Vītols (Priekuļu tehnikuma absolvents), kuri gatavoja Latvijas komandas dalībnieku startam konkursā. Konkursa laureātiem un speciālistiem izmaksātas arī valdības piešķirtās naudas balvas.

Bildes no pasākuma skatīt Valsts kancelejas Flickr kontā.

Priekuļu tehnikuma pedagoģiskais kolektīvs apbalvots ar Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības rakstu par ieguldījumu Latvijas nacionālās komandas konkursantu sagatavošanā 2016. gada jauniešu profesionālās meistarības konkursam EuroSkills .

Par ieguldījumu konkursantu sagatavošanai dalībai starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills 2016 Valsts izglītības attīstības aģentūra apbalvojusi ar Atzinības rakstu Priekuļu tehnikuma direktora vietnieci izglītības jomā Guntu Beperščaiti un skolotāju Raimondu Rusmani.


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin