Priekuļi
Cēsis
Otrdiena
    20. oktobris 2020.
Vārda diena šodien: Leonīds un Leonīda
Rīt: Urzula un Severīns
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  AE12 mācību ekskursijaAudzēkņi
8.maijs 2015.

Pavasara atnākšana un CE tuvošanās iedvesmoja AE12 kursa audzēkņus 29.aprīlī doties mācību ekskursijā uz Jelgavu, LLU Tehnisko fakultāti, lai iepazītos ar tās darbību un piedāvātajām tālākizglītības iespējām. Fakultātes dekāns I.Dukulis kopā ar kolēģiem iepazīstināja ar fakultātes darbību, laipni izrādot mācību laboratorijas, kurās notiek dažādu mūsdienīgu mācību kursu apgūšana. Iepazīstoties ar fakultāti, jutāmies gaidīti, jo dekāns bija īpaši padomājis, ko parādīt audzēkņiem, kuri apgūstam auto elektriķa specialitāti. Fakultātes zinātnieku aktivitāšu rezultātā ir izstrādāta saules un vēja enerģijas elektrospēkratu uzlādes stacija un uzlādes punkts, elektromobilis un elektrovelosipēdi. Mūsu vislielāko interesi izraisīja elektromobilis.Apskatījām Alternatīvās enerģijas, Siltumprocesu, Mehatronikas un Dinamisko sistēmu modelēšanas laboratorijas, Mehānismu datorprojektēšanas, Programmējamo virpu un frēžu laboratoriju, kur studenti apgūst darbu uz CNC darbagaldiem.

Tehniskā fakultāte (saukta arī par MEHU fakultāti) marta beigās svinēja tās 70.gadu jubileju. Fakultāte tāpat kā Priekuļu tehnikums lepojas ar saviem absolventiem! Kādā no auditorijām aizkavējāmies ilgāk, jo starp studentiem atpazinām tehnikuma absolventus – Aivi Miķelsonu, Artūru Lozbergu un Mārtiņu Ģērmani, kuri ieteica cītīgi apgūt matemātiku un fiziku, lai nākotnē kļūtu par zinošiem speciālistiem.

Atceļā no Jelgavas viesojāmies dzejnieka O.Vācieša muzejā Rīgā, kur Dzejnieka darbistaba un viesistaba, viņa balss ieraksti, videomateriāli, biogrāfiskais CD, Dzejnieka lietas - berete, globuss, boksa cimdi, grāmatas, zīmuļi, zīmējumi, rokraksti un mājas dārzs palīdzēja tuvoties Ojāra Vācieša pasaulei, redzēt, dzirdēt un sajust to! Cerams, ka redzētais un dzirdētais noderēs latviešu valodas CE, kas tuvojas straujiem soļiem!

AE12 kursa audzēkņi Sandis Baltais un Eduards Mihailovs


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin