Priekuļi
Cēsis
Pirmdiena
    6. jūlijs 2020.
Vārda diena šodien: Anrijs un Arkādijs
Rīt: Alda un Maruta
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Jaunākās grāmatas bibliotēkāTehnikums
7.maijs 2015.

"DURVĪS. Tā tas bija" Ivars Ķezbers

Papīra sapņi Rūta Šepetis

Salas rēgs Iluta Plotņikova

Piezvani Adrijai Elzai! Maija Laukmane

Kas otram bedri rok jeb Zilās kurpītes noslēpums Inga Jēruma (Margarita Grietēna)

11 stāsti par vīriešiem Aivars Kļavis

u.c."DURVĪS. Tā tas bija" Ivars Ķezbers

“Šī grāmata ir unikāla vēsturiska liecība 20. gadsimta pēdējam ceturksnim Latvijā, ar kuru jūs iepazīstina politiķis, diplomāts un žurnālists Ivars Ķezbers. Viņa personības loma Latvijā nav izvērtēta, raksti un runas nav analizēti, lai šodienas politikā mācītos no pagātnes kļūdām. Vērīgs lasītājs grāmatā atradīs atbildes, kāpēc politiķa mūžs tik spēji aprāvās Strasbūrā 1997.gadā.”

Papīra sapņi Rūta Šepetis

Tiem, kuri ir iepazinuši autori caur viņas pirmo romānu “Starp pelēkiem toņiem”, kurš ataino Sibīrijas izsūtījuma smagākos brīžus tā, ka brīžiem jāraud gaužas asaras, varu pateikt vien to, ka šis romāns ir citāds. Bet patiesībā romāns ir tīri jauka atslodze, ja nevēlas pavisam vieglo literatūru, bet gribas atpūsties no kā smagāka. Es ceru, ka mēs šo to no šīs autores vēl dzirdēsim.

Salas rēgs Iluta Plotņikova

Vientulīgā sala, uz kuru sešpadsmitgadīgo Tomu pāraudzināšanas nolūkos atved viņa vecāki, glabā visai baisu leģendu. Un tieši Toms kļūs par vienīgo no visiem saliniekiem, kam būs lemts līdz galam atklāt kādu tālas pagātnes noslēpumu.

Arvien jaunas pārsteidzošas atklāsmes pārvērš citkārt nepaklausīgā un lecīgā jaunieša prātu un sirdi, līdz viņa skatījums uz dzīvi pilnībā mainās. Taču Tomam ir jāuzzina arī pats galvenais par tagadējo dzīvesvietu...

Toma nesavtīgajai rīcībai beigu beigās ir izšķiroša nozīme mistiskās salas turpmākajā dzīvē un ne tikai...

Piezvani Adrijai Elzai! Maija Laukmane

Melisai vecāku šķiršanās ir viņas dzīves lielais jautājums. Kā noskaidrot patiesību, ja mamma notikušajam apkārt uzcēlusi augstu aizsargmūri? Kādu dienu meitene skolā satiek svešinieci, kura viņu uzrunā: “Vai tu esi Melisa Dzilnīte? Es arī esmu Dzilnīte. Adrija Elza Dzilnīte.” Četrpadsmit gadu vecumā ir daudz būtisku jautājumu, uz kuriem jārod atbildes. Nereti jaunieši cits citam ir paši labākie padomdevēji, ja vecākiem nepietiek laika atklātai sarunai.

Kas otram bedri rok jeb Zilās kurpītes noslēpums Inga Jēruma (Margarita Grietēna)

Ir 2008. gads – pavisam nesena pagātne. Teātrī izrādes laikā tiek noslepkavots kāds skatītājs... Kāpēc? Kāpēc tieši viņš? Izrādās – vīrietis vēlējies satikt jauniņo aktrisīti Signi Klinkāni un tai kaut ko svarīgu pavēstīt. Kāda informācija varētu būt tik slēpjama, lai nogalinātu? Turklāt šajā romānā daudz sadzīvisku detaļu, epizožu, faktu no nesenajiem padomju laikiem, kas daļu lasītāju iepriecinās ar nostalģisku atmiņu siltumu.

11 stāsti par vīriešiem Aivars Kļavis

Par vīriešiem, ar visiem viņu tikumiem, kas tiem šķiet mazsvarīgi, un netikumiem, kurus tie rūpīgi slēpj. Par vīriešiem ar visām to dīvainībām, kas daudziem no viņiem nemaz nešķiet dīvainas, un ar kaislībām, kas nereti ir stiprākas par viņiem pašiem. Par vīriešiem… un, protams, arī sievietēm, kurām pateicoties tie nākuši šajā pasaulē, tāpēc no tām atkarīgi kopš piedzimšanas brīža.”

Vecīt, bez komentāriem ... Ēriks Kūlis

„Sliktos darbus darīt ir vilinošāk, un mēs tiem allaž rodam attaisnojumu,” spriež Arturs. Rakstnieks Ē. Kūlis pārsteidzošā vienkāršībā brīdina, ka uz meliem balstīta eksistence agri vai vēlu noved pie atmaksas stundas, kuras postu novērst vienubrīd vairs nav iespējams.

Rīgas zīmoga alķīmija Franciska Ermlere

Juridisko zinību studentu Andreju viņa tante – mākslas kritiķe – uzaicina uz izstādes atklāšanu, kurā plānots pirmoreiz pasniegt aptieku tīkla īpašnieka Erglera iedibināto prēmiju. Taču kuratore uz izstādi neierodas, bet, krītot pa kāpnēm, iet bojā viens no septiņiem nominantiem. Nākamajā rītā kuratori atrod mirušu... Turklāt pazudis prēmijas nolikums, un tagad nav zināms arī paredzētais laureāts.

Slepkava, visticamāk, ir viens no nominantiem. Viens, kaut arī katram no viņiem, izrādās, ir bijis gan motīvs, gan iespēja. Atliek noskaidrot – kurš? Un – galvenais – kāpēc?

Teodors Būns un nolaupītā meitene, 2 Džons Grišams

Kad nakts vidū no savas guļamistabas bez pēdām pazūd trīspadsmitgadīgā Eiprila, it neviens, pat viņas labākais draugs – “mazais advokāts” Teo Būns, nespēj izskaidrot, kurš un kāpēc viņu aizvedis. Teodors Būns prasmīgi atrisina jaunu mīklu!

Teodors Būns - mazais advokāts, 1 Džons Grišams

Neatklājama slepkavība

Nevienam nezināms liecinieks

Kāds zina patiesību… un viņam ir tikai trīspadsmit gadu

Iepazīstieties – tas ir Teodors Būns!

Teodors Būns - aizdomās turētais, 3 Džons Grišams

Teodors Būns nonācis lielās nepatikšanās. Kamēr visa Stratenburga gaida iespējamā slepkavas Pīta Dafija jauno tiesas prāvu, problēmas rodas pašam mazajam advokātam. Pilsētā notikusi veikala aplaupīšana, un aizdomās par tās izdarīšanu tiek turēts Teo. Viņa reputācija ir apdraudēta, pierādījumi vērsti pret viņu, un Teo ir jādara viss, lai pierādītu savu nevainību – pat ja nākas pārkāpt dažus noteikumus.

Teodors Būns - aktīvists, 4 Džons Grišams

Teodors Būns atkal ir klāt, un atkal viņam jātiek galā ar grūtu un arī bīstamu situāciju. Pilsētai aktuāla politiska problēma un vides apdraudējums ir sadalījis Stratenburgas iedzīvotājus divās karojošās nometnēs, un šīs cīņas pašā viducī nonāk Teo. Turklāt viņš atklāj vēl vienu, apslēptu šīs cīņas līmeni – korupciju. Šis atklājums, ja Teo sāktu rīkoties, var apdraudēt gan viņu pašu, gan vecākus. Tomēr Teo nedomā atkāpties un atrod veidu, kā panākt taisnības uzvaru.


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin