Priekuļi
Cēsis
Piektdiena
    28. februāris 2020.
Vārda diena šodien: Skaidrīte, Skaidra un Justs
Rīt: Diegabiksis
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

 » Meklēt!

 » Interesanti

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

JAUNUMS - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Mēs lepojamies!Tehnikums
5.jūnijs 2014.

Apsveicam IP „Ēdināšanas pakalpojumi” E10 grupas audzēkni Intu Jaansalu ar iegūto 1.vietu profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa „Ēdināšanas pakalpojumi” finālā.

Profesionālās meistarības konkursa „Ēdināšanas pakalpojumi” fināls notika PIKC Valsts SIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā”, Rīgā, 4.jūnijā. Tajā piedalījās 6 finālisti.Mūsu skolu Rīgā pārstāvēja E10 grupas audzēknis Ints Jaansalu. Konkursa laikā katram dalībniekam bija jāpagatavo siltais pamatēdiens un aukstā uzkoda. Katrs ēdiens bija jāpagatavo četrās porcijās. Gatavojot ēdienus, nedrīkstēja izmantot sagataves vai pusfabrikātu - ēdieni bija pilnībā jāgatavo no pamatizejvielām sacensību gaitā. Visas astoņas ēdienu porcijas bija jāpagatavo laika ierobežojumā un jāpasniedz vienlaicīgi.

Ints pamatēdienā gatavoja rabarberos marinētu, ceptu cūkgaļas fileju un kaņepju sviesta desiņas ar seleriju sakņu biezeni, lēcu sainīti un kāpostu kečupu, bet aukstajā uzkodā - kazas siera terīni ar zemeņu - rupjmaizes mērci, tomātu želeju, bekona kraukšķi, rupjmaizes čipsi, tomātu - fenheļa salātiem ar tomātu fileju. Inta pagatavotos ēdienus augsti novērtēja profesionālā žūrija un tās komisijas priekšsēdētājs, restorāna „ Kaļķu vārti” šefpavārs Raimonds Zommers.

Ints ieguva pirmo vietu finālā un ieguva balvā ceļojumu uz Sanktpēterburgu (Krievija), lai klātienē vērotu starptautiskas pavāru sacensības.

Sakām paldies skolotājai Dacei Stīpniecei par Inta sagatavošanu veiksmīgajam startam. Paldies restorāna „ Ostas skati” šefpavāram Ingmāram Ladigam, pavāram Rūdolfam Šteinbergam par idejām ēdienu receptūru izveidē un atbalstu produktu iegādei konkursam.

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ

Informāciju sagatavoja direktora vietnieks Lauris Šķēle


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  

Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin