Priekuļi
Cēsis
Ceturtdiena
    28. maijs 2020.
Vārda diena šodien: Vilis un Vilhelms
Rīt: Maksis, Raivis un Raivo
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

SPORTS [ Izdrukai ]

SPORTA PULCIŅU NODARBĪBAS
2019./2020. mācību gadā
Pēdējās izmaiņas 1.soktobrī 2019.
PULCIŅŠ
/Vadītājs/
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdiena
Florbols
/J.Olengovočs/
1750-1920 1750-1920
Smagatlētika
(DV pagrabstāvā)
1700-2000 1700-2000 1700-2000 1700-2000
Basketbols
/E.Dzudzilo/
1620-1750 1620-1750
Volejbols
/L.Banka/
1620-1750 1750-1920
Futbols
/J.Olengovočs/
Rudens
1620-1750
Ziema
1750-1920
1620-1750
VFS –vispārējā fiziskā sagatavošana
(Cēsīs - zālē) /K.Puriņa/
1620-1750 1620-1750
Tūrisms
(309.kab.) /J.Urtāns/
1640-1800 1620-1750

SPORTA NOTIKUMI - no arhīva [ Izdrukai ]
« Atpakaļ
  Sacensības vieglatlētikā Sports
16.septembris 2016.

2016.gada 14.septembrī Priekuļu tehnikumā norisinājās sacensības vieglatlētikā starp 1.kursiem!

Sīvā konkurencē tika noskaidroti labākie, kuri pārstāvēs skolu valsts līmenī AMI sporta kluba sacensībās Valmierā.

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ.



Vieta Bumbiņas mešana 500gr. jaunieši
1. L16 Mārtiņš Zemešs 54
2.-4. Ab16 Ralfs Vasels 50
2.-4. AE16 Ermīns Trušelis 50
2.-4. Db16 Mareks Mauriņš 50
5. L16 Lauris Bekasovs 48
6.-9. AE16 Arturs Sandris Avens 46
6.-9. AE16 Deniss Pumpurs 46
6.-9. BT16 Nikita Ļutovs 46
6.-9. BT16 Alens Rozītis 46
10.-14. Aa16 Artūrs Mēness 45
10.-14. Ab16 Miks Normens Korsītis 45
10.-14. BT16 Elvis Radrigo Ķuzis 45
10.-14. Da16 Ralfs Alvis Jansons 45
10.-14. Da16 Lauris Lukmanis 45
 
Vieta Bumbiņas mešana 500gr. jaunietes
1.-3. E16 Kristena Ābolkalne 24
1.-3. E16 Betija Bērziņa 24
1.-3. S16 Una Leone 24
4. S16 Dinija Pušķe 21
5. S16 Linda Šamina 20
6. S16 Adrija Santa Kursīte 19
7.-9. S16 Amanda Kazaka 18
7.-9. S16 Lelde Gabranova 18
7.-9. E16 Madara Rolava 18
10.-11. E16 Egija Kaktiņa 17
10.-11. S16 Una Ostrovska 17
 
Vieta Tāllēkšana jaunieši
1. ML16 Dāvis Zalmanis 5.45
2. AE16 Dāvis Deniss Landars 5.20
3.-5. BT16 Uldis Sļadzevskis 5.10
3.-5. Da16 Ralfs Matiišins 5.10
3.-5. Ab16 Andis Kļaviņš 5.10
6. AE16 Kristaps Sablins 4.85
7. AE16 Arturs Sandris Avens 4.80
8. AE16 Andrejs Pirhs 4.75
9. BT16 Elvis Radrigo Ķuzis 4.70
10.-12. Da16 Reinis Šmits 4.65
10.-12. MS16 Haralds Pabērzis 4.65
10.-12. ML16 Agris Mārtiņš Caune 4.65
 
Vieta Tāllēkšana jaunietes
1.-2. S16 Linda Šamina 3.50
1.-2. S16 Zita Jankovska 3.50
3.-4. E16 Betija Bērziņa 3.45
3.-4. E16 Anna Marta Kovisāre 3.45
5. E16 Egija Kaktiņa 3.40
6.-8. E16 Viktorija Popoviča 3.35
6.-8. S16 Una Leone 3.35
6.-8. S16 Dinija Pušķe 3.35
9. S16 Lelde Gabranova 3.25
10. S16 Adrija Santa Kursīte 3.20
 
Vieta 100m jaunieši
1. Ab16 Andis Kļaviņš 12.49
2. BT16 Elvis Radrigo Ķuzis 12.60
3. AE16 Dāvis Deniss Landars 12.67
4. ML16 Dāvis Zalmanis 12.71
5. BT16 Uldis Sļadzevskis 12.80
6. AE16 Kristaps Sablins 12.87
7. Aa16 Rojs Ričards Ramats 12.93
8. Da16 Reinis Šmits 12.95
9. Db16 Edmunds Zandersons 12.99
10. Ab16 Artis Mežinskis 13.02
 
Vieta 100m jaunietes
1. E16 Betija Bērziņa 15.05
2. S16 Linda Šamina 15.36
3. S16 Zita Jankovska 15.79
4. S16 Una Leone 16.04
5. E16 Viktorija Popoviča 16.06
6. S16 Dinija Pušķe 16.29
7. S16 Ketija Matišiņeca 16.47
8. S16 Agnese Baltā 16.55
9. S16 Adrija Santa Kursīte 16.66
10. E16 Kristena Ābolkalne 16.69
 
Vieta 1500m jaunieši
1. Db16 Henrijs Lērme 5.16
2. BT16 Mārtiņš Mickevičs 5.22
3. ML16 Agris Mārtiņš Caune 5.24
4. Aa16 Kristaps Kurpnieks 5.26
5. Db16 Edmunds Zandersons 5.31
6. AE16 Ermīns Trušelis 5.31
7. Da16 Toms Ailts 5.33
8. BT16 Edgars Artemjevs 5.33
9. Da16 Reinis Šmits 5.36
10.-11. Db16 Andrejs Liass 5.37
10.-11. AE16 Rihards Reinis Legzda 5.37
 
Vieta 800m jaunietes
1. E16 Betija Bērziņa 3.16
2. S16 Zita Jankovska 3.27
3. E16 Viktorija Popoviča 3.28
4. S16 Linda Šamina 3.34
5. S16 Adrija Santa Kursīte 3.34
6. E16 Anna Marta Kovisāre 3.51
7. E16 Jolanta Baiba Kuzmane 3.54
8. S16 Una Leone 4.04
9. S16 Rūta Zvīne 4.08
10. S16 Dinija Pušķe 4.09

Vairāk bildes pieejamas pie sporta skolotājiem un pārējie rezultāti pie audzinātājiem.


« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  


Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin