Priekuļi
Cēsis
Otrdiena
    20. oktobris 2020.
Vārda diena šodien: Leonīds un Leonīda
Rīt: Urzula un Severīns
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

 » SAM 8.1.3.

 » ERASMUS+ ARBORISTS

 » SAM 8.4.1.

 » SAM 8.5.1.

 » SAM 8.5.2.

 » SAM 8.3.4.

 » SAM 8.3.5.

 » ESF

 » Mērķstipendijas

 » Jauniešu garantija

 » ERAF

 » KPFI

 » ERASMUS+ Mobilitātes projekts

 » Leonardo da Vinci

 » Jaunatne darbībā

 » ESTLAT-WBL

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

PROJEKTI - LEONARDO DA VINCI [ Izdrukai ]

  Viss par LEONARDO DA VINCI projektu
ERAF IZM

Noslēdzies Leonardo da Vinci Mobilitātes projekts „Kvalifikācijas celšana Autotransporta, Būvdarbu un Ēdināšanas pakalpojumu audzēkņiem Vācijā”

12.aprīlis 2012.

Ir noslēdzies Leonardo da Vinci Mobilitātes projekts „Kvalifikācijas celšana Autotransporta, Būvdarbu un Ēdināšanas pakalpojumu audzēkņiem Vācijā” Nr.2011-1-LV1-LEO01-02099, kas tika īstenots sadarbībā ar Vācijas uzņemošo partneri Salo Neue Zeiten AG, nodrošinot 22 Priekuļu un Jāņmuižas Valsts tehnikuma audzēkņiem starptautiskas prakses iespējas nozares uzņēmumos Vācijā. Projekts norisinājās no 25.10.2011 – 21.03.2012 Vācijas pilsētās Brēmenē un Šverīnē divās plūsmās.

1.plūsmas projekta dalībnieki bija 8 Ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, kas 4 nedēļas praktizējās dažādos Brēmenes restorānos no 25.10. – 22.11.2011. Prakses laikā tika apgūtas jaunas iemaņas ēdienu gatavošanā, produktu apstrādē un viesu apkalpošanā. Projekta dalībnieki strādāja 5 dienas nedēļā 8 stundu darbadienu. No darba brīvajā laikā jaunieši devās ekskursijās pa Brēmeni un Bremenheaven pilsētām, apmeklēja dažādus muzejus, Brēmenes vecāko alus darītavu, lielāko futbola stadionu un fitnesa klubu.

2.plūsmas projekta dalībnieki bija 7 Būvdarbu un 7 Autotransporta audzēkņi, kas arī 4 nedēļas izgāja praksi Šverīnes lielākajā būvniecības uzņēmumā un dažādos autoservisos no 22.02. – 21.03.2012. Projekta laikā audzēkņi uzlaboja dažādas profesionālās iemaņas savā specialitātē, ieguva jaunas zināšanas un uzlaboja valodas prasmes. Brīvajā laikā jaunieši apmeklēja fitnesa klubu, boulingu, zooloģisko dārzu, baseinu, dažādus muzejus, pilis, devās ekskursijā uz Hamburgu.

Visiem projekta dalībniekiem šī starptautiskās prakse deva jaunas zināšanas savā specialitātē, ļāva salīdzināt Latvijas un Vācijas darba veikšanas metodes, dalībnieki kļuva patstāvīgāki, kā arī mācījās risināt dažādas situācijas saviem spēkiem.

Visas projekta izmaksas, kas sastādīja 53 637 EUR, tika segtas no Leonardo da Vinci piešķirtā finansējuma. Projekts nodrošināja valodas kursu izmaksas pirms projekta, ceļa, dzīvošanas, ēdināšanas un kultūras aktivitāšu izmaksas, kā arī rokasnaudu katram projekta dalībniekam.

Projekta noslēgumā visi projekta dalībnieki saņēma valodas kursu un Salo Neue Zeiten AG sertifikātus, kā arī Europass Mobility sertifikātus, kas palīdzēs kļūt konkurētspējīgākiem Latvijas un Eiropas darba tirgos. Jau projekta noslēgumā daudzi jaunieši ir saņēmuši darba piedāvājumus Vācijā.

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ »»»

Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  


Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin