Priekuļi
Cēsis
Otrdiena
    20. oktobris 2020.
Vārda diena šodien: Leonīds un Leonīda
Rīt: Urzula un Severīns
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

 » SAM 8.1.3.

 » ERASMUS+ ARBORISTS

 » SAM 8.4.1.

 » SAM 8.5.1.

 » SAM 8.5.2.

 » SAM 8.3.4.

 » SAM 8.3.5.

 » ESF

 » Mērķstipendijas

 » Jauniešu garantija

 » ERAF

 » KPFI

 » ERASMUS+ Mobilitātes projekts

 » Leonardo da Vinci

 » Jaunatne darbībā

 » ESTLAT-WBL

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

PROJEKTI - LEONARDO DA VINCI [ Izdrukai ]
  Viss par LEONARDO DA VINCI projektu
ERAF IZM

Leonardo da Vinci Mobilitātes projekts
Jāņmuižas Profesionālās vidusskolas C 7 grupas audzēkņi Lauris Dancis, Toms Bērziņš, Ivars Prokofjevs, Jānis Poišs, Ainārs Zandersons un Tomass Barovskis Leonardo da Vinci Mobilitātes projekta „Topošo būvniecības un ēdināšanas servisa speciālistu prakse kvalifikācijas celšanai” ietvaros no 9.novembra līdz 20.decembrim praktizēsies būvniecības uzņēmumā Vācijā, Šverīnē.

18.janvāris 2011.

Mēnesi pirms projekta sākuma dalībniekiem tika nodrošināts 40 h stundu ilgs angļu valodas apmācības kurss. Projekts nodrošina pilnīgi visas uzturēšanās un ceļa izmaksas – lidmašīnas biļetes, apmaksātu viesnīcu, ēdināšanu, sporta un dažādas kultūras aktivitātes, kā arī rokasnaudu katrai dienai.

Pirmajā nedēļā puišiem līdzi devās skolas projektu vadītāja. Ceļojums sākās ar lidojumu Rīga-Hamburga. Hamburgā sagaidīja mācību uzņēmuma un skolas sadarbības partnera SALO+PARTNER Neue Zeiten pārstāvis, kas visus aizveda uz Šverīni – skaistu, veclaicīgu pilsētiņu, kurai apkārt ir 7 ezeri un 1,8 miljoni iedzīvotāji. Viesnīca pašā vecpilsētā! Pirmās dienas pagāja iekārtojoties dzīvesvietā, apskatot pilsētu un turpmāko darba vietu 6 nedēļu garumā. Prakses laikā puiši ne tikai strādās, bet gan ikdienā, gan nedēļas nogalēs viņiem ir iespēja aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Tā, piemēram, kā pārsteigums puišiem bija iespēja neierobežotas reizes nedēļā apmeklēt fitnesa klubu, kurā trenneris katram sastādīja individuālo programmu. Pēc treniņa puiši var baudīt dažādus dzērienus un izkarsēties pirtiņā. Tāpat reizi nedēļā ir iepēja apmeklēt baseinu. Jau pirmajā nedēļā mūsējie iepazinās ar puišiem no Ungārijas un kopīgi devās spēlēt futbolu. Pēc pāris dienām sākās darba diena, kas ilgst no plkst. 8:00 līdz 16:00. Darbs noris vecā 100 gadus vecā ēkā, kas tiek pilnībā renovēta un gala rezultātā tur atradīsies medicīnas centrs. Pirmajā dienā daži lika grīdas, daži jauca sienas, noņēma veco laku no durvīm un logiem. Darbs noris kopā ar vācu kolēģiem un igauņiem, kas arī ir Leonardo da Vinci projekta dalībnieki. Puišiem ir paveicies ar būvniecības uzņēmuma īpašnieku – par saviem līdzekļiem viņš sponsorē sabiedriskā transoprta biļetes, kā arī katru dienu nodrošina ar siltām pusdienām. Katru nedēļu sestdienās puišiem tiks organizētas dažādas aktivitātes – zooloģiskā dārza, liela ūdensatrakciju parka un muzeju apmeklējumi.

Katrā ziņā skola var lepoties ar saviem audzēkņiem, kas sevi parādīja kā ļoti atbildīgus un patstāvīgus, ar labām angļu valodas zināšanām, izteikti sportiskus un aktīvus. Pat Wouters, projektu vadītājs Vācija, bija ļoti pārsteigts, cik mūsējie ir sportiski, aktīvi un paši prot visu noorganizēt. Tā, piemēram, ungāriem, kas Vācijā uzturējās jau pāris nedēļas, līdzi bija datori, tomēr interneta pieslēgums bija sabojājies. Mūsējie jau pirmajā dienā saorganizēja interneta pieslēgumu, kas ungāriem nebija izdevies pāris nedēļu laikā!

Šī projekta ietvaros 3 topošajiem Ēdināšanas pakalpojumu speciālistiem no nākamā gada marta līdz aprīlim būs iespēja praktizēties Vācijas pilsētā Brēmenē. Lai nopelnītu iespēju gūt darba pieredzi un iepazīt vācu kultūru, būtiskas būs audzēkņu sekmes, profesionālās iemaņas un noteikti ļoti labas angļu/vācu valodas zināšanas.

Laura Matusēviča

Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  


Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin