Priekuļi
Cēsis
Otrdiena
    20. oktobris 2020.
Vārda diena šodien: Leonīds un Leonīda
Rīt: Urzula un Severīns
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

 » SAM 8.1.3.

 » ERASMUS+ ARBORISTS

 » SAM 8.4.1.

 » SAM 8.5.1.

 » SAM 8.5.2.

 » SAM 8.3.4.

 » SAM 8.3.5.

 » ESF

 » Mērķstipendijas

 » Jauniešu garantija

 » ERAF

 » KPFI

 » ERASMUS+ Mobilitātes projekts

 » Leonardo da Vinci

 » Jaunatne darbībā

 » ESTLAT-WBL

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

PROJEKTI - LEONARDO DA VINCI [ Izdrukai ]
  Viss par LEONARDO DA VINCI projektu
ERAF IZM

Leonardo da Vinci Mobilitātes projekts
Jāņmuižas Profesionālā vidusskola īstenos Leonardo da Vinci Mobilitātes projektus

18.janvāris 2011.

Jāņmuižas Profesionālā vidusskola 2009.gadā piedalījās Valsts izglītības un attīstības aģentūras izsludinātajā Leonardo da Vinci Mobilitātes projektu konkursā. Programmas mērķis - uzlabot profesionālās izglītības kvalitāti Eiropā un veicināt inovācijas ar starptautiskās sadarbības palīdzību. Programma sniedz iespēju iegūt darba un dzīves pieredzi citā valstī, paplašināt cilvēka redzesloku, veicināt intelektuālo attīstību un celt vispārējo profesionālo zināšanu līmeni.

Jāņmuižas Profesionālā vidusskola iesniedza divus projekta pieteikumus. Kopā tika iesniegti 178 projekti no visas Latvijas, no kuriem tika apstiprināti 83 projekti, tajā skaitā arī Jāņmuižas Profesionālās vidusskolas projekti. Projekta „Topošo būvniecības un ēdināšanas servisa speciālistu prakses kvalifikācijas celšanai” ietvaros 6 izglītības programmas „Būvdarbi” specialitātes „Apdares darbu tehniķis” un 3 izglītības programmas „Ēdināšanas serviss” audzēkņiem 2009.gada rudenī un 2010.gada pavasarī būs iespēja 6 nedēļas praktizēties Vācijas būvniecības un ēdināšanas uzņēmumos. Jāņmuižas Profesionālās vidusskolas sadarbības partneris Vācijā ir mācību uzņēmums SALO+PARTNER Neue Zeiten. Projekta budžets sastāda 30 990 EUR.

Projekta „Pieredzes apmaiņas brauciens ēdināšanas servisa un būvniecības programmas skolotājiem” ietvaros 3 Jāņmuižas Profesionālās vidusskolas skolotāji 2009.gada rudenī dosies nedēļu ilgā pieredzes apmaiņas braucienā uz Zviedrijas skolu St.Mikaels skollan. Projekta budžets – 5610 EUR.

Projektu ietvaros visiem dalībniekiem tiek finansēts ceļš līdz prakses/pieredzes apmaiņas valstij, uzturēšanās izdevumi un rokasnauda, kā arī veselības un civiltiesiskā apdrošināšana. Pirms došanās praksē/pieredzes apmaiņas braucienā, projektu dalībniekiem tiks nodrošināts angļu valodas apmācības kurss, kā arī finansēta kultūras sagatavošana, kas ietver dažādas brīvā laika pavadīšanas aktivitātes Vācijā un Zviedrijā.

Arī turpmāk Jāņmuižas Profesionālā vidusskola piedalīsies Leonardo da Vinci projektos, lai audzēkņiem un darbiniekiem nodrošinātu starptautisku pieredzi un jaunas zināšanas.Laura Matusēviča
Projektu vadītāja

Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  


Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin