Priekuļi
Cēsis
Otrdiena
    20. oktobris 2020.
Vārda diena šodien: Leonīds un Leonīda
Rīt: Urzula un Severīns
Elektroniskais žurnāls

Kontakti

Jaunumi

Pasākumi

Uzņemšana

Mācības

Metodiskās izstrādnes

Pieaugušo izglītība

Audzēkņiem

Stundu saraksts

Karjera

Darbinieki

Sports

Pašdarbība

Bibliotēka

Sporta bāze

Dienesta viesnīca

Nolikumi

Pārskati

Projekti

 » SAM 8.1.3.

 » ERASMUS+ ARBORISTS

 » SAM 8.4.1.

 » SAM 8.5.1.

 » SAM 8.5.2.

 » SAM 8.3.4.

 » SAM 8.3.5.

 » ESF

 » Mērķstipendijas

 » Jauniešu garantija

 » ERAF

 » KPFI

 » ERASMUS+ Mobilitātes projekts

 » Leonardo da Vinci

 » Jaunatne darbībā

 » ESTLAT-WBL

Iepirkumi

Sludinājumi

Absolventi

Vēsture

Lapas karte

PROJEKTI - SAM 8.1.3. [ Izdrukai ]

  Visi SAM 8.1.3. projekti

Publicēts 12.01.2017.

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Priekuļu tehnikums 2016.gada 29.decembrī parakstīja vienošanos par Eiropas Savienības fondu projekta īstenošanu

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Priekuļu tehnikums 2016. gada 29. decembrī parakstīja vienošanos par Eiropas Savienības fondu projekta īstenošanu, paredzot tehnikuma modernizāciju. Plānots, ka līdz 2019. gadam tehnikuma mācību kompleksu papildinās lauksaimniecības tehnikas un automobiļu diagnostikas un remontu ēkas jaunbūve.

Projekta “Priekuļu tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros” mērķis ir Priekuļu tehnikuma profesionālo izglītības programmu īstenošanu nodrošinošās infrastruktūras uzlabošana un mācību aprīkojuma modernizācija, nodrošinot mācību vides atbilstību tautsaimniecības nozaru attīstībai un uzlabojot profesionālās izglītības pieejamību.

Priekuļu tehnikums kopā ar sadarbības partneri – Valsts izglītības attīstības aģentūru projekta ietvaros plāno tehnikuma lauksaimniecības tehnikas un automobiļu diagnostikas un remontu ēkas būvniecību, sporta zāles grīdas seguma atjaunošanu, mācību aprīkojuma un mēbeļu iegādi prioritāro izglītības programmu „Autotransports”, „Lauksaimniecības tehnika”, „Mašīnzinības” un „Lauksaimniecība” nodrošināšanai, kā arī informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iegādi un ierīkošanu prioritāro izglītības programmu „Autotransports”, „Lauksaimniecības tehnika”, „Mašīnzinības” un „Lauksaimniecība” īstenošanai.

Projektu īstenos Vidzemes plānošanas reģionā, Priekuļu novada pašvaldības teritorijā – Tehniķu ielā 4 un Egļu gatvē 9, Priekuļos, Priekuļu pagastā, Priekuļu novadā, LV- 4126.

Projekta īstenošanas ilgums – 32 mēneši pēc vienošanās noslēgšanas. Ar projekta īstenošanu saistītās darbības uzsāktas 2016. gada 1. augustā.

Kopējās projekta izmaksas – 3 581 483,00 eiro, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums – 3 044 260,55 eiro.

Balstoties uz projektā paredzētajām darbībām, projekta īstenošana nodrošinās Priekuļu tehnikuma infrastruktūras pilnveidošanu un Eiropas Savienības tirgus prasībām atbilstoši kvalificētu speciālistu sagatavošanu, sekmējot Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas pieaugumu un eksportspējas palielināšanos.

Projekta numurs: Nr. 8.1.3.0/16/I/002

« Atpakaļ
Google APPS PT
PT Wiki
LIBRO
TIMETABLE
Facebook  


Ārējās saites

Izgītības un zinātnes ministrija
Priekuļu novada dome
Cēsis
Sporta klubs AMI
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums
Egļu gatve 9, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov. LV-4126. telefons/fakss 64130602. e-pasts: info@vtdt.edu.lv
Lapu veidoja un uztur
Andrejs Rampāns
2011 (2005)
Admin